Termin:
Miejsce: JOK Jarocin. Plac Festiwalu Muzyki Rockowej, 63-200 Jarocin.


Zabierz przyjaciółkę i przyjdź na wyjątkowe babskie popołudnie do JOK Jarocin. To będzie impreza o kobietach i dla kobiet. To będzie - po prostu - przedłużony... Dzień Kobiet…., a w nim: porady dietetyczne, kosmetyczne, zdrowotne, florystyczne, degustacje… przy „małej czarnej” ... a na deser „Kobieta do zjedzenia” – recital piosenek o przyjemnościach w wykonaniu Magdaleny Smalary.

kanie na śmiesznej babskiej fotce. To nie jedyne cuda, bo miłośniczki kwiatów znajdą coś dla siebie na pokazie florystycznym przygotowanym przez jarocińską kwiaciarnię o wdzięcznej nazwie „Anki-CudaWianki”.

Organizatorzy pomyśleli też o kobietach, które przyjdą do JOK-u z dziećmi. Dla najmłodszych powstanie specjalna strefa zabaw. Zadbają o nią panie bibliotekarki, które słyną w Jarocinie i okolicy z ciekawych interaktywnych projektów. A wtedy mamy i babcie będą mogły skorzystać z porad kosmetycznych, a być może zdążą nawet wypróbować najbardziej korzystny dla siebie makijaż.

W strefie zdrowia, poza mierzeniem ciśnienia, czy poziomu cukru we krwi, ochotniczki zmierzą się z analizą składu ciała, w tym pomiaru tkanki tłuszczowej. Będzie też o tym, jak ekonomicznie robić zakupy, gotować szybko i zdrowo. Na naszej imprezie odkryte zostanie 50 wcieleń cukru i różnych rodzajów „słodzideł” – ich wady i zalety. W jakich produktach cukier jest ukryty i jaki ma wpływ na zdrowie? Jak kusi i uzależnia?

Będzie też strefa kuchni. Przygotowane w niej zostaną pyszne potrawy, oczywiście – zdrowe, których koniecznie trzeba będzie spróbować. A na deser… prawdziwa KOBIETA DO ZJEDZENIA – piosenki o przyjemnościach w wykonaniu Magdy Smalary. Aktorka, w babskim spektaklu, opowie o jednej z największych naszych namiętności. Wprawdzie nie wszyscy ludzie zastanawiają się nad tym, co jedzą, wprawdzie niektórym jest wszystko jedno, ale warto uświadomić sobie, że o jedzeniu pisali najwięksi, nadając mu rangę niemalże metafizyczną, dość wspomnieć proustowskie Magdalenki. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach, bo aktorka temat zna od podszewki, mając za sobą m.in. terapię odchudzającą u hipnotyzera. Będzie o prawdziwym Pięknie, będzie zabawnie, lirycznie, taką przynajmniej mamy nadzieję. Na pewno nie będzie nudno. Jako główne danie – myśl w melodii podana w instrumentalnym sosie z dodatkiem kwiatu aranżacji.

Organizatorzy wydarzenia – Gmina Jarocin przewidzieli dla każdej pani upominek, a te, które będą miały więcej szczęścia tego dnia, wyjdą z imprezy z prezentami - niespodziankami. Jedną z nich będzie voucher do salonu odnowy biologicznej.

 

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Jarocin dla Niepodleglej

Wydarzenia

Na skróty

videojarocin

Materiały wideo