Termin:
Miejsce: YouTube. inernet, 63-200 Jarocin.


W środę 1 kwietnia na kanale YouTube w całości zostanie wyemitowany koncert Żywej Akademii Pana Kleksa, który miał miejsce podczas ubiegłorocznej edycji Ostróda Reggae Festival.

Od kilku tygodni na profilu Postitive Music Promotion na kanale YouTube pokazywane są koncerty, które odbyły się w ramach ubiegłorocznego Ostróda Reggae Festival, największej imprezy prezentującej ten gatunek muzyczny w naszym kraju. Podczas 4 dni trwania imprezy na trzech scenach zaprezentowało się w sumie ponad 50 wykonawców. Transmisje obejmują jednak tylko koncerty z Red Stage, czyli głównej sceny festiwalu. W każdą środę o godz. 20:00 prezentowany jest jednen wykonawca. Do tej pory obejrzeć można było występy gwiazd zagranicznych takich jak Marcus Gad, Jahneration, The Congos, Queen Ifrica, ale też rodzimych przedstawicieli gatunku – Bakshish, Etna Kontrabande, Dubska czy Damian Syjonfam. Teraz pora na dziecięcy projekt Żywa Akademia Pana Kleksa.

Koncert jarocińskich artystów był pierwszym w całej dziewiętnastoletniej historii imprezy skierowanym przede wszystkim do tego młodszego odbiorcy. Ostróda Reggae Festival bowiem to jeden z najbardziej rodzinnych festiwali w Polsce. Na scenie razem w młodymi wokalistami zaśpiewał jeden z frontmanów formacji Vavamuffin – Marcin „Gorg” Krasowski oraz dobrze znany w naszym mieście, a pochodzący z okolic Ostródy – ojciec Cordian Szwarc.

Zapraszamy na wspólną muzyczną podróż do Akademii Pana Kleksa.

1 kwietnia, godz. 20:00.

Link do kanału Positive Music Promotion


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Wydarzenia

Na skróty

videojarocin

Materiały wideo