Termin:
Miejsce: JOK Jarocin. Pl. Festiwalu Muzyki Rockowej 1, 63-200 Jarocin.


\\\"Bądź gotowy dziś do drogi\\\", \\\"Napisz proszę” – te i inne hity Haliny Frąckowiak będziemy mogli usłyszeć podczas koncertu artystki, który już w listopadzie odbędzie się w Jarocinie.

Halina Frąckowiak debiutowała, kiedy miała 16 lat na II Festiwalu Młodych Talentów. Współpracowała z takimi zespołami, jak Czerwono-Czarni, ABC, Tarpany czy Drumlersi. Karierę solową rozpoczęła w 1972 r. Jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej lat 70-tych i 80-tych. Piosenkarka nagrała ponad 20 płyt i kaset, a jej koncert można było obejrzeć w wielu miejscach Europy czy w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. W roku 2005 artystka została odznaczona medalem „Zasłużony Kulturze – Gloria Artis -przyznanym przez Ministra Kultury.  Jej twórczość niezmiennie cieszy się dużą popularnością, gromadząc na koncertach pełne sale.

Występ gwiazdy polskiej sceny muzycznej  odbędzie się w niedzielę, 12 listopada, o godz. 17:00 w JOK Jarocin. Bilety w cenie 40 i 50 złotych do nabycia w JOK Jarocin oraz w bibliotece „Pod Ratuszem”.

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Jarocin dla Niepodleglej

Wydarzenia

Na skróty

videojarocin

Materiały wideo