Termin:
Miejsce: Spichlerz Polskiego Rocka. Poznańska 2, 63-200 Jarocin.


W Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie odbędzie się wyjątkowy koncert. Na scenie wystąpi zespół OLD BREAKOUT. Jest to muzyczna inicjatywa członków oryginalnego składu BREAKOUT założonej przez Tadeusza Nalepę - legendy polskiej sceny blues-rockowej z lat siedemdziesiątych.

Koncert w Józefowie pod Warszawą 28 września 2013 roku w ramach dorocznego festiwalu „Lep na Bluesa” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem fanów oraz krytyków muzycznych, co stało się naturalnym impulsem do nagrania w 2014 roku płyty „Za głosem bluesa idź” z tekstami znanego poety Bogdana Loebla. Po czterech latach koncertowania oraz spotkań z fanami zespół nagrał w 2018 roku kolejną płytę „Tribute to Nalepa&Kubasińska”, jednocześnie koncertując w kraju i za granicą.

W Jarocinie muzycy zagoszczą w sobotę 7 marca. Koncert w Spichlerzu rozpocznie się o godz. 20.00. Bilety: 30 zł w przedsprzedaży /40 zł w dniu koncertu - do nabycia w Spichlerzu Polskiego Rocka. Można dokonać również rezerwacji biletów telefonicznie 698/166-598 lub mailowo: spichlerzpolskiegorocka@gmail.com


Obecnie zespół występuje w składzie:

Tadeusz Trzciński – harmonijka

Maciej Kubicki – gitara basowa

Marcin Kołdra – śpiew, gitara

Konrad Zieliński – perkusja

Sławek Burakowski – gitara

Jacek Korzeniowski – hammond

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Wydarzenia

Na skróty

videojarocin

Materiały wideo