Termin:
Miejsce: JOK Jarocin. Plac Festiwalu Muzyki Rockowej, 63-200 Jarocin.


Wydarzenie będzie miało charakter charytatywny. Biletem wstępu będzie dowolny datek do puszki. Dochód z koncertu przeznaczony jest na leczenie i rehabilitację czteroletniego Rafałka Wojciechowskiego z Jarocina, który ma guza mózgu. Chłopiec przeszedł skomplikowaną operację neurochirurgiczną. Otrzymał też kilka serii chemii. Wymaga całodobowej opieki, dlatego jego mama zrezygnowała z pracy zawodowej.

Agnes Violin - skrzypaczka wykonująca utwory klasyczne w nowoczesnym brzmieniu będzie gwiazdą koncertu charytatywnego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w JOK Jarocin. Początek o godz. 15:00.

Podczas imprezy wystąpią również członkowie Wolontariatu Marzeń działającego w Zespole Szkół w Rusku, tancerze ze Studia Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej, dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Jaś i Małgosia”, a także zespół rockowy „Pogo-Dni”. W przerwach zajęcia dla najmłodszych prowadzić będzie Aga - Animator Czasu Wolnego.

Pomóc można także biorąc udział w aukcjach prowadzonych za pośrednictwem profilu facebookowego „Licytacje dla Rafałka Wojciechowskiego lub dokonując wpłaty na konto: Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu - PKO S.A. IV o/ Poznań nr konta 72 12 40 3220 1111 0000 3528 6598 (hasło: Rafał Wojciechowski).


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Konsultacje Spoeczne

Wydarzenia

Na skróty

videojarocin

Materiały wideo