Termin:
Miejsce: Szkoła Muzyczna Yamaha. Mickiewicza 4, 63-200 Jarocin.


Accorinet Klezmer Band wystąpi w niedzielę 5 stycznia o godz. 18.00 w sali koncertowej Szkoły Muzycznej Yamaha przy ul. Mickiewicza 4 w Jarocinie. Zagrają muzykę żydowską, a także melodie z różnych zakątków świata.

Muzycy Accorinet Klezmer Band na co dzień grają w Filharmonii Kaliskiej, jednak, jak sami mówią:„Pewnego dnia - urzeczeni muzyką żydowską - postanowiliśmy spróbować swoich sił w tej trudnej konwencji. Z pasji do muzyki tworzymy zespół z powodzeniem wykonujący nie tylko tradycyjną żydowską muzykę, ale także znane na całym świecie walce i tanga. W repertuarze, poza tymi najbardziej znanymi utworami, mamy własne kompozycje, w których inspirujemy się historią i autentyczną melodią kantora kaliskiego z przełomu XIX i XX wieku”.

Koncert „Melodie Świata” odbędzie się w niedzielę 5 stycznia o godz. 18.00 w sali koncertowej Szkoły Muzycznej Yamaha przy ul. Mickiewicza 4 w Jarocinie. Bilety w cenie 40 zł można nabywać w sekretariacie szkoły w godz. 15.00 – 18.00, rezerwacja telefoniczna: 691 949 169.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Wydarzenia

Na skróty

videojarocin

Materiały wideo