Termin:
Miejsce: Rynek w Jarocinie. Rynek, 63-200 Jarocin.


Świąteczny żurek gotowany na jarocińskim rynku w ogromnym kotle, będzie jedną z atrakcji Kiermaszu Wiosennego, który odbędzie się w sobotę 13 kwietnia. Obok produktów związanych z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi, na kiermaszu będzie można kupić rośliny i kwiaty, które ozdobią nasze wiosenne ogrody.

- Wydarzenie będzie doskonałą okazją do zaprezentowania swoich towarów i usług mieszkańcom gminy Jarocin i gościom, którzy w przedświątecznym okresie odwiedzą nasze miasto. Kiermasz to jednocześnie znakomite miejsce do wypromowania lokalnych produktów, które są niewątpliwą wizytówką naszej gminy – zachęca do udziału w wydarzeniu burmistrz Adam Pawlicki.

Podobnie, jak to było podczas zainicjowanego przez samorząd Gminy Jarocin Jarmarku Bożonarodzeniowego, stoiska wystawiennicze zostaną zlokalizowane w podcieniach ratusza. Dodatkowo, na jednej z pierzei rynku wydzielona zostanie strefa ogrodnicza. Na przygotowanych w namiotach stoiskach o większej powierzchni niż w podcieniach ratusza, będzie można handlować kwiatami i roślinami.

Kiermasz to nie tylko wystawa produktów, to szereg imprez towarzyszących. W tym roku jedną z atrakcji będzie poczęstunek świątecznym żurkiem, który zostanie ugotowany podczas kiermaszu w ogromnym kotle ustawionym na rynku. Dla dzieci przygotowane będą wiosenne warsztaty oraz animacje tematyczne.  


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Wydarzenia

Na skróty

videojarocin

Materiały wideo