Dziś Jarociński Klub "Amazonka" obchodził jubileusz 20-lecia działalności. Z życzeniami do jubilatek udał się m.in. burmistrz Jarocina Adam Pawlicki.

Szczególne słowa uznania burmistrz skierował pod adresem prezes klubu - Józefy Grygiel, która jest motorem działań mających na celu podniesienie świadomości zdrowotnej Jarocinianek. - Dzięki Pani wysiłkowi i przykładowi niesionemu przez wszystkie członkinie Klubu udaje się skutecznie promować badania profilaktyczne, co jest niezwykle ważne w wykrywaniu choroby - powiedział burmistrz Pawlicki.

Włodarz gminy podkreślił, że jarociński klub jest miejscem, gdzie kobiety otrzymują cenne informacje i wsparcie w osobistych zmaganiach z nowotworem. Jest to, obok terapii onkologicznej, działanie nie mniej ważne. Podejmowane przez Wasz Klub inicjatywy zmieniają podejście naszego lokalnego społeczeństwa do chorób nowotworowych, które wcześnie wykryte mogą być skutecznie leczone - mówił Adam Pawlicki.

Na kolejne lata działalności burmistrz życzył wszystkim zdrowia, nieustawania w wysiłkach na rzecz promowania zdrowego stylu życia, satysfakcji, spełnienia i jak najwięcej pogodnych dni. Burmistrz Adam Pawlicki złożył też deklarację, że porozmawia z radnymi Rady Miejskiej w Jarocinie, żeby przychylili się do propozycji, by od stycznia 2018 roku "Amazonki" mogły jeździć autobusami Jarocińskich Linii Autobusowych nie ponosząc za to żadnych opłat.

Jubileusz XX-lecia Amazonek

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Konsultacje Spoeczne

Kategorie aktualności

Wydarzenia