200 osób zasiadło wczoraj do świątecznie zastawionego stołu w JOK Jarocin. Spotkanie wielkanocne odbyło się już po raz czwarty i wszystko wskazuje na to, że na stałe wpisało do miejskiego kalendarza.

Z seniorami - podopiecznymi Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Dziennego Domu Senior Plus oraz mieszkańcami, uczestniczącymi w śniadaniu wielkanocnym, spotkali się samorządowcy, na czele z burmistrzem Adamem Pawlickim. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych włodarz gminy życzył zgromadzonym zdrowia i pogody ducha.

Na stole nie zabrakło tradycyjnych świątecznych potraw, które przygotowały panie z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Na stole pojawił się m. in. pyszny żurek i biała kiełbaska, a na deser - sernik. O miłą atmosferę i gościnę zadbały jarocińskie bibliotekarki, panie ze Stowarzyszenia Senior oraz uczeniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie.

 

 

Z kolei w środę, 17 kwietnia do świątecznego stołu zaprosili swoich przyjaciół uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej. W imieniu burmistrza Jarocina życzenia świąteczne uczestnikom spotkania złożyła Agnieszka Borkiewicz, dyrektor jarocińskiej biblioteki i radna powiatowa.

 

 

 

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia