Aktualności

Projekt realizowany przez stowarzyszenie COOLTURA nawiązuje do tradycji jarocińskiego miasteczka namiotowego z końca ubiegłego wieku. W trackie czterech dni w ramach „Sceny dla każdego”, która stanie przy festiwalowym polu namiotowym, zaprezentuje się 40 zespołów. Więcej

Ekipa MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin po raz drugi z rzędu zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej w VI Otwartym Turnieju Taekwondo o Puchar Burmistrza Kórnika, organizowanym przez UKS TKD Kórnik. Zawodnicy Białych Tygrysów PWiK, w których barwach wystartowali zawodnicy z lokalizacji Jarocin i Borzęcice zdobyli łącznie dwadzieścia trzy medale, w tym aż trzynaście złotych, sześć srebrnych i cztery brązowe Więcej

Niezwykle udany start w turnieju rangi G1 Światowej Federacji Taekwondo Austrian Open 2014 zaliczyły zawodniczki MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin . Ze srebrnym medalem do Jarocina powróciła juniorka Patrycja Adamkiewicz, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła kadetka Zuzanna Kaczmarek. Więcej