Aktualności

17 lipca w ramach Hortex Rytmów Młodych w Jarocińskim Ośrodku Kultury zagra 10 zespołów - 9 wybranych spośród zespołów, które zgłosiły się do konkursu oraz grupa, która wygrała majowy jarociński przegląd Glan Fan Music Festival. Bezpłatne wejściówki na przesłuchania konkursowe Hortex Rytmów Młodych, które potrwają od 16:00 do 22:00, do odbioru w Jarocińskim Ośrodku Kultury. Więcej

Projekt realizowany przez stowarzyszenie COOLTURA nawiązuje do tradycji jarocińskiego miasteczka namiotowego z końca ubiegłego wieku. W trackie czterech dni w ramach „Sceny dla każdego”, która stanie przy festiwalowym polu namiotowym, zaprezentuje się 40 zespołów. Więcej

Ekipa MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin po raz drugi z rzędu zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej w VI Otwartym Turnieju Taekwondo o Puchar Burmistrza Kórnika, organizowanym przez UKS TKD Kórnik. Zawodnicy Białych Tygrysów PWiK, w których barwach wystartowali zawodnicy z lokalizacji Jarocin i Borzęcice zdobyli łącznie dwadzieścia trzy medale, w tym aż trzynaście złotych, sześć srebrnych i cztery brązowe Więcej

Niezwykle udany start w turnieju rangi G1 Światowej Federacji Taekwondo Austrian Open 2014 zaliczyły zawodniczki MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin . Ze srebrnym medalem do Jarocina powróciła juniorka Patrycja Adamkiewicz, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła kadetka Zuzanna Kaczmarek. Więcej