W piątek, 30 sierpnia w JOK Jarocin, w ramach festiwalu Akademia Gitary, odbędzie się koncert Agrona Peni. Na uczestników wydarzenia czeka duża dawka melodii latynoskich i muzyki flamenco. Poczatek o godz. 19:00. Wstęp wolny.

Agron Peni pochodzi z Kosowa i jako syn muzyka, od najmłodszych lat interesował się flamenco. Założył zespół Latino Band, łączący tradycyjną bałkańską muzykę z melodiami latynoskimi oraz flamenco. Latino Band bardzo szybko zdobył popularność nie tylko w Kosowie, ale zarówno w Państwach Europy Południowej. Ich muzyka złożona jest z fuzji trzech stylów muzycznych i należy do wyjątkowo energicznej, pobudzającej i hipnotyzującej. Podczas festiwalowego koncertu Agron Peni wystąpi w kwartecie.

Festiwal Akademia Gitary to wydarzenie wyjątkowe. Od ponad dekady wpisuje się w wielkopolski kalendarz muzyczny jako pozycja obowiązkowa dla miłośników gitarowego brzmienia. Akademia Gitary to nie tylko koncerty czy inicjatywy edukacyjne i społeczne, ale również nadzwyczajna okazja do podjęcia swoistego dialogu między publicznością a muzykami wielu pokoleń i narodowości.

Obraz może zawierać: 1 osoba, broda i gitara


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia