FabLab w Jarocinie zaprasza młodzież w wieku od 13 do 19 lat na bezpłatne warsztaty „Tworzenie stron internetowych”. Uczestnicy nie tylko będą się uczyć, ale również przygotowywać stronę internetową jarocińskiego FabLabu

Dużo praktyki, mniej teorii. Uczestnicy warsztatów „Tworzenie stron internetowych” będą się uczyć przygotowywać strony wykorzystując platformę WordPress. To zajęcia od podstaw, dla każdego.

Efektem zajęć ma być stworzenie strony internetowej jarocińskiego FabLabu. Tak więc każdy z uczestników będzie mógł powiedzieć po zajęciach, że stworzył już jedną stronę

Bezpłatne warsztaty odbywać się będą od 9 do 13 lipca 2018 r. w Fundacji „Ogród Marzeń”, codziennie, od 10.00 - 14.00.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „FabLab w działaniu”, który współfinansuje Gmina Jarocin. Będzie on realizowany do końca roku. W tym czasie fundacja zorganizuje wiele zajęć. Cały czas będą również trwały prace w warsztacie FBALAB-u.

-Zachęcamy wszystkich, którzy chcą stworzyć robota, skonstruować niezwykłą maszynę, włączyć się w przygotowanie II Nocy Naukowców do udziału w zajęciach warsztatowych, które odbywają się w środy lub piątki - mówi Weronika Wesołek, koordynator projektu, który współfinansuje Gmina Jarocin.

Zapisy na warsztaty „Tworzenie stron internetowych” dla młodzieży przyjmowane są do 3 lipca 2018 roku, do godz. 14.00 drogą mailowa.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: b.piotrowicz@jarocinska.pl Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Interesujesz się działaniami FabLab dołącz do grupy na Facebooku - Minifablab w Jarocinie

Warsztat FabLabu w Jarocinie mieści się na ul. Kasprzaka 1 w Jarocinie (Kotłownia Veolia)

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia