4 i 11 sierpnia w Kinie Echo zostaną odtworzone retransmisję niezwykłego Koncertu w Maastricht w wykonaniu króla walca André Rieu.

Koncerty André Rieu, w jego rodzinnym mieście Maastricht, przyciągają fanów skrzypka ze wszystkich zakątków świata. Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą i emocjami i oczywiście wspaniałą muzyką, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku André Rieu zaprasza do założenia butów do tańca i wzięcia udziału w roztańczonym koncercie zatytułowanym „Zatańczymy?”W tym koncercie maestro ożywi walca w niezapomnianym wieczorze muzyki i tańca. Walc i jego rytm na trzy czwarte był dla André Rieu inspiracją przez całą jego karierę, a letnie noce są wręcz stworzone do tańca i zabawy. Dołącz do André Rieu, jego orkiestry Johanna Straussa, światowej klasy sopranów, tria tenorów i gości specjalnych, aby doświadczyć tego samego wrażenia, którego doświadczają słuchacze na rynku w Maastricht. Kinowi widzowie dodatkowo będą mogli za pomocą oka kamery zajrzeć za kulisy koncertu i obejrzeć ekskluzywny wywiad z André.

 

Niedziela, 4 sierpnia, godzina 17:00, biletów brak

Niedziela, 11 sierpnia, godzina 17:00, bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż do 28 lipca) i 30 zł od 29 lipca do nabycia w kinie Echo i na www.kino.jarocin.pl

 

 

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia