Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Jarocinie przy współudziale MGOPS-u w Jarocinie zorganizował uroczystość z okazji obchodów „Dnia Seniora” w Centrum Socjalnym im. Jana Pawła II.

W imprezie uczestniczyło ponad 80 osób. Byli to przedstawiciele kół emerytów z terenu 3 gmin: Jarocin, Jaraczewo i Żerków oraz zaproszeni goście wśród których nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych: Burmistrza Jarocina Stanisława Martuzalskiego i starosty Mikołaja  Szymczaka,  którzy złożyli seniorom okolicznościowe życzenia. Gospodarzem spotkania był przewodniczący jarocińskiego oddziału PZERiI pan Franciszek Matuszewski, który  złożył życzenia wszystkim obecnym na spotkaniu seniorom,  do których dołączyła się  dyrektor MGOPS-u w Jarocinie Ewa Kunz  współorganizator spotkania.

Po części oficjalnej i życzeniach nastąpiło wręczenie odznaczeń i dyplomów dla zasłużonych seniorów,  na cześć których, wzniesiono toast lampką szampana. Za zasługi dla PZERiI odznaczenia otrzymały panie: Joanna Ziętek, Aniela Kuberka oraz Helena Płóciennik. Poza tym 13 osobom wręczono dyplomy i podziękowania za pracę na rzecz organizacji. Wszystkim zgromadzonym czas umilał chór z jarocińskiego Klubu Seniora oraz śpiew wiceprzewodniczącego zarządu A. Kruszewskiego.

Po części oficjalnej rozpoczęły się tańce i śpiewy. Obsługę zapewniali pracownicy Dziennego Domu Pomocy Społecznej  w Jarocinie, na co dzień  pracujący z seniorami w Centrum Socjalnym. Nastrój był radosny, seniorzy bawili się wspaniale do późnego wieczora. Organizacja imprezy była możliwa dzięki pomocy finansowej Urzędu Miejskiego i  Banku Spółdzielczego w Jarocinie.

 

 

        

       


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia