W 2017 roku Ga-Ga Zielone Żabki obchodzą swoje 30-lecie. Zespół zagra wyjątkowe, jubileuszowe koncerty, na których zaprezentuje różne oblicza trzydziestoletniej, punkowej działalności. Już w piatek jubileuszowy koncert odbędzie się w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie.

Początek koncertu o godz. 20:30. Bilety: 25 zł / 35 zł (do nabycia w Spichlerzu Polskiego Rocka od 05.04.2017 r., możliwość zarezerwowania biletów w cenie przedsprzedaży przez tel. 698-166-598 lub mailowo: spichlerzpolskiegorocka@gmail.com).

ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa zespoły które na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec - wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. Od kilku już lat, razem z ze swoimi kolegami, kontynuuje działalność pod podwójną nazwą GA-GA-ZIELONE ŻABKI.

Koncerty GA-GA-ZŻ są zawsze energetyczne - widzimy ich w dobrej formie, zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach. Nowe kawałki i oldskulowe numery jak „Kultura” czy „Olewaj system” są skuteczne w każdych warunkach - to zawsze punkrokowa mieszanka wybuchowa!


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Konsultacje Spoeczne

Kategorie aktualności

Wydarzenia