Po wojażach międzykontynentalnych trafiamy z „Podróżniczym regałem na nudę” w polskie góry. - To będzie istna mieszanka Bollywodu i Tatr, którą rozpoczniemy już w piątek, 24 sierpnia, wizytą w kinie plenerowym na tarasie Kawiarni Filmowej - zapowiada Jystyna Daniel Korzyniewska, zastępca dyrektora Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin. Początek seansu o godzinie 20.00.

Tradycyjnie w niedzielę, 26 sierpnia, w podcieniach Ratusza rozpoczną się spotkania z podróżnikami. O godz. 16:00 zaplanowano wizytę Józefa Lumy, mieszkańca gminy Jarocin, którego pasją są Tatry, wspinaczka i fotografia. Zaraz po nim o godzinie 17.00  odbędzie się  spotkanie z Łukaszem Superganem, miłośnikiem szlaków długodystansowych, który swoim górskim i wspinaczkowym doświadczeniem dzieli się  na blogulukaszsupergan.com oraz 8academy.pl. Tematem spotkania będzie  Główny Szlak Beskidzki - Choć nie posiada trudności wysokogórskich, GSB nie jest wyzwaniem łatwym. Sama odległość pół tysiąca kilometrów może onieśmielać, ale niesłusznie – zapowiada podróżnik. O godz. 18.30 rozpocznie się koncert piosenek turystycznych w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej YAMAHA w Jarocinie.

 

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz  przez Gminę Jarocin.  


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia