Uwaga na zmiany w ruchu związane z organizacją Jarocin Festiwal

Okolica rynku

Z uwagi na organizację imprez okolicznościowych związanych z Jarocin Festiwal 2019, nieczynny będzie parking na rynku od piątku - 12 lipca,  od godz.: 06.00 do poniedziałku - 15 lipca do godz.: 06.00.

W piątek, 12 lipca od godz.: 06.00 zamknięty zostanie wjazd na rynek i od tej chwili do poniedziałku – 15 lipca do godz.: 06:00 nie będzie możliwości pozostawienia samochodu na parkingu na rynku. Zamknięta zostanie ul. Śródmiejska od skrzyżowania z ul. Wąską, ul. Wrocławska od skrzyżowania z ul. Kilińskiego, ul. Mickiewicza od skrzyżowania z ul. Średnią. Przejezdna będzie ul. Gołębia.

Jednocześnie informujemy, że pojazdy posiadające stosowne przepustki będą mogły wjechać na rynek od  ul. Śródmiejskiej do piątku 12 lipca do godziny 18.00 i wyjechać ul. Wrocławską. Przywrócenie parkingu na rynku planowane jest na w poniedziałek – 15 lipca, od godz. 06.00.

 

Okolice ul. Maratońskiej

Zmiana organizacji ruchu nastąpi także przy ul. Maratońskiej. Zmiany będą obowiązywały od 13 lipca (sobota) od godz.: 09.00 do 15 lipca (poniedziałek) do godz.: 06.00. Zamknięte zostaną: ulica Wrzosowa od skrzyżowania z ulicą Tęczową, skrzyżowania ulicy Wrzosowej z ulicami: Bluszczową, Jałowcową, Żurawinową i Poziomkową. Zamknięciu ulegnie odcinek ulicy Do Zdroju od skrzyżowania z ulicą Tęczową.  Zmianie ulegnie również organizacja ruchu na ulicy Maratońskiej w postaci zakazu wjazdu od ul. Żerkowskiej, oraz zamknięcia ulicy Maratońskiej od skrzyżowania z ulicą Okrężną. Na ul. Maratońskiej, na odcinku od ul. Okrężnej ruch pojazdów odbywał się będzie jednokierunkowo w stronę ul. Żerkowskiej.

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia