Magia świąt Bożego Narodzenia wkracza do nas coraz śmielej... Jarmark Bożonarodzeniowy i tradycyjne Mikołajki to imprezy, które wprowadzać nas będą w ten niezwykły klimat. Dokładnie za dwa tygodnie na jarocińskim rynku rozbłyśnie świąteczna choinka.

II Jarmark Bożonarodzeniowy zagości na jarocińskim rynku w czwartek 6, i potrwa do 8, grudniaBędzie okazją do tego, by zakupić świąteczne specjały albo poszukać pomysłów na oryginalne prezenty pod choinkę. Pierwszego dnia stoiska jarmarczne pojawią się na rynku o godz. 14.00. W pozostałe dwa dni wystawcy będą zapraszać do zakupów już od rana, od godz. 10.00 - do godz. 18.00.

Jarocińskie Mikołajki rozpoczną się 6 grudnia o godz. 16.30. Wtedy to na starówce rozbłyśnie piękna, świąteczna iluminacja. Ogromna choinka, pokaźnych rozmiarów tron świętego Mikołaja, rozświetlone sanie i wiele innych elementów, które wprowadzać nas będą w niezwykły klimat Świąt Bożego Narodzenia. Kulminacyjnym punktem Mikołajek będzie chwila, kiedy dzieci będą mogły spotkać się, z wyczekiwanym od ubiegłego roku, świętym Mikołajem. Przybędzie  on do Jarocina z niezwykłymi pomocnikami i wieloma niespodziankami dla najmłodszych :-) Na "zmarzluchów" czekać będzie gorąca czekolada i energetyczne zabawy, które nie pozwolą nikomu zmarznąć w ten wyjątkowy grudniowy wieczór.

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Gminny program WYMIE PIEC

Kategorie aktualności

Wydarzenia