Zakręcony Rajd Rowerowy oraz FestiwaLOVA Jazda to jarocińskie przedsięwzięcia, które zakwalifikowały się do regionalnego etapu XV edycji konkursu "Na najlepszy produkt turystyczny. Już 17 października dowiemy się, czy będą rywalizowały o certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej 2018 w etapie ogólnopolskim.

FestiwaLOVA Jazda to rajd rowerowy organizowany w czasie Jarocin Festiwal. W lipcu organizatorzy przedsięwzięcia zaprosili festiwalowych gości w trasę "Rockową Duszą Jarocina". Rowerzyści odwiedzili kultowe miejsca, związane z historią Festiwalu, a także zobaczyli rockowe murale.

W tym roku Zakręcony Rajd Rowerowy odbył się już po raz czwarty. Każdego roku organizatorzy proponują uczestnikom ponad 20-kilometrową trasę. W wydarzeniu uczestniczą dzieci, młodzież i dorośli. Na trasie na rowerzystów czekają niespodzianki, a na finał loteria cennymi nagrodami. Wydarzenie cieszy się bardzo duża popularnością. Listy zgłoszeniowe, obejmujące blisko 400 osób, zapełniają się w ciągu kilku godzin!

Organizatorem obu przedsięwzięć jest Stowarzyszenie RoweLOVE – Jarocin. Gratulujemy i trzymamy kciuki za ogólnopolski sukces!

Certyfikat jest przyznawany nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. Celem konkursu jest wspieranie ich dalszego rozwoju oraz promocja. Przyznany Certyfikat jest świadectwem jakości i potencjału rozwojowego.

Nagrodą dla produktów wyróżnionych Certyfikatem POT jest włączenie ich w działania promocyjne prowadzone przez Polską Organizację Turystyczną na rynku krajowym oraz rynkach objętych działaniami jej Zagranicznych Ośrodków, a także możliwość posługiwania się tym prestiżowym logo. Warto podkreślić, że Certyfikat to także marketingowy atut w kampaniach promocyjnych: rekomendacja POT podnosi rangę i wzmacnia pozycję produktu i całej oferty.

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia