Burmistrz Jarocina zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji wydarzenia Rock&Samorząd. Specjalny plenerowy koncert przygotowywany jest z okazji 25-lecia samorządu. W jego trakcie osoby związane z jarocińskim samorządem zaśpiewają utwory wykonywane podczas jarocińskich festiwali.

Osoby chętne, które są lub były związane z jarocińskim samorządem przez ostatnie 25 lat proszone są o zgłaszanie udziału drogą elektroniczną na adres bkubacka@jarocin.pl. W tytule wiadomości wpisujemy: Deklaracja udziału w koncercie Rock&Samorząd. W treści wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu do kontaktu oraz  tytułów 3 piosenek spośród których zostanie wybrana 1, wpisująca się w scenariusz koncertu. Na zgłoszenia czekamy do 24 kwietnia.

Opiekę artystyczną nad koncertem objęło Towarzystwo Muzyczne im. A. Kowalskiego w Jarocinie, którego muzycy zadbają o aranżacje i oprawę muzyczną wydarzenia. Impreza planowana jest na 31 maja.

Pierwsza edycja koncertu „Rock&Samorząd” odbyła się w czerwcu 2010 roku w ramach obchodów 20-lecia samorządu gminnego. Festiwalowe przeboje zaśpiewali wówczas radni, strażnicy miejscy oraz urzędnicy. Na scenie nie zabrakło także burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia