Tym razem zawodnicy z jarocińskiego klubu wzięli udział w II kolejce XVIII Ligi Teakwondo Wesołek o Puchar Burmistrza i Starosty Powiatowego w Środzie Wlkp. Zdobyli tam aż 9 medali.

W turnieju wystartowało 230 zawodników reprezentujących 18 klubów z całej Polski. Wśród nich nie mogło zabraknąć zawodników Taekwondo Jarocin, którzy w ekipie 11 zawodników wywalczyli aż 9 medali.

Zawody adresowane do dzieci i młodzieży w wieku od 4 lat do 14 rozgrywane są w trzech konkurencjach sprawnościowych i walki sportowej. Podział na kategorie wiekowe i pasów pozwala rywalizować na podobnym poziomie zawodnikom bardzo młodym - 4-5 latkom, zawodnikom bardzo doświadczonym, jak i dopiero co rozpoczynającym przygodę z tym sportem. Jarocińscy zawodnicy bardzo dobrze radzili sobie w konkurencjach sprawnościowych, gdzie zdobyli 7 medali. W konkurencji walki zdobyli 2 medale. Zdecydowanie na liderkę klubu w tej kategorii wiekowej wysuwa się młoda zawodniczka Nelly Hadrzyńska, która w zawodach wywalczyła 4 medale – dwa złote, srebrny i brązowy krążek.

Liga Taekwondo Wesołek jest pierwszą najstarszą ligą taekwondo w Polsce. Rozgrywana od 18 lat. To turniej tzw. pierwszego kroku dla nowicjuszy i bardzo utytułowanych zawodników. W turnieju można rywalizować z mistrzami Polski, medalistami Mistrzostw Europy i Świata. To tutaj ujawniają się talenty młodych sportowców. Wszystko wskazuje na to, że taki talent przejawia jarocińska zawodniczka - Nelly Hadrzyńska.