Burmistrz Jarocina zaprasza do przysłuchiwania się prezentacji kandydata na dyrektora Zespołu Szkół nr 5 w Jarocinie. Do konkursu przystąpił tylko jeden kandydat, obecny dyrektor Marek Durczak. Wysłuchanie odbędzie się w szkole w budynku ZS nr 5 - małej sali gimnastycznej we wtorek, 24 kwietnia.

Podobnie jak w przypadku wcześniej ogłaszanych konkursów przez burmistrza Jarocina i tym razem część postępowania obejmująca prezentację koncepcji organizacji i rozwoju szkoły, a także odpowiedzi na pytania członków komisji będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Publiczna prezentacja rozpocznie się o godz. 16.00.

Zgodnie z obowiązującym prawem pytania kandydatom (w tym przypadku kandydatowi) mogą zadawać jedynie członkowie komisji konkursowej, w skład której wchodzą przedstawiciele kuratorium oświaty, rady rodziców, rady pedagogicznej, związków zawodowych i gminy Jarocin. Jeśli zainteresowani chcieliby, aby jakieś pytanie zostało zadane podczas prezentacji kandydatowi, powinni je przekazać przedstawicielom rady rodziców lub dostarczyć we wtorek do godz. 13.00 do sekretariatu urzędu miejskiego lub przesłać na adres sekretariat@jarocin.pl.

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia