34 852,61 zł – taka kwota uzbierana została podczas koncertu charytatywnego w Witaszycach. Pieniądze wesprą leczenie Michałka, który dzielnie walczy z padaczką lekooporną. Ratunkiem i nadzieją, aby uciszyć burzę w jego mózgu, jest diagnostyka i leczenie w Klinice Schön w Niemczech.

Koncert charytatywny zorganizowany dla Michałka, przerósł oczekiwania organizatorów. W jego przygotowanie zaangażowało się wiele osób, organizacji, firm, zespołów, służb mundurowych... Można było zobaczyć m.in. występy: iluzjonisty, taneczne i wokalno-muzyczne, pokaz broni. Była ZUMBA, pokazy sportowe, strażackie, policyjne, wojskowe, foto budka… Dla Michałka zorganizowano też Galę Disco Polo z gwiazdą wieczoru – zespołem Voyager.

Do dochodu z koncertu – blisko 35 tys. zł – doliczyć trzeba czek na kwotę 4500 zł przekazany przez OSP Tarce oraz  kwotę 1150 zł przekazaną przez OSP Lisewo na diagnostykę i leczenie Michałka. Wszystkie te środki dołączą do kwot uzbieranych wcześniej w ramach licytacji prowadzonych na specjalnej grupie – Licytacje dla Michałka - utworzonej na facebooku.

Jak widać - współpraca przyniosła wspaniałe efekty. Rodzice Michałka czekają teraz na wyznaczenie terminu, w którym mają pojawić się z Michałkiem w Klinice Schön w Niemczech a następnie na wyznaczenie terminu operacji, której koszty mogą być równie wysokie, jak diagnostyka. Dlatego nie zwalniają i wszystkich zapraszają do grupy z licytacjami.

zdjęcia - Michał Pakulski


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia