W najbliższą sobotę, 1 grudnia w hali widowiskowo-sportowej Jarocin Sport odbędzie się IV edycja Mikołajkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Jarocina. Wydarzenie jest częścią trwających rozgrywek piłkarskich „Jarocin Cup".

Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Jarocina rozpocznie się o godz. 9:00. Najpierw zagrają drużyny z roczników 2009 i 2010. O godz. 14:00 będą zmagać się  zawodnicy z roczników 2007 i 2008. Do rywalizacji w turnieju zaproszone zostały kluby piłkarskie z terenu ziemi jarocińskiej: Akademia Piłkarska Reissa Jarocin, Antonio Jarocin, Grom Golina, Jarota Jarocin, LZS Cielcza, WKS Witaszyce oraz GKS Jaraczewo i Błękitni Sparta Kotlin.  Każdy zespół otrzyma pamiątkową statuetkę i dyplom ufundowany przez burmistrza Jarocina. 
Jarocin Cup to cykl młodzieżowych turniejów piłkarskich, którego organizatorem jest Akademia Piłkarska Reissa Jarocin.  W ubiegły weekend w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej w Jarocinie odbyły się pierwsze mecze w ramach turnieju halowego. W rozgrywkach zwyciężyła drużyna Antonio Jarocin, a 2. i 3. miejsce zajęli zawodnicy z Akademii Piłkarskiej Reissa Jarocin. Kolejne mecze odbędą się 8 i 9 grudnia. Tym razem rywalizować  będą młodzi piłkarze z roczników 2009 i 2011. Ostatnie rozgrywki  turnieju odbędą się w sobotę 15 grudnia, a  zagrają w nich zawodnicy z roczników 2008. 

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia