"Rodzinne Powitanie Lata" odbyło się w minioną sobotę na jarocińskim rynku. Były stoiska gastronomiczne, dmuchane zamki i oczywiście koncerty. Na scenie zaprezentowali się artyści reprezentujący różne odmiany twórczości - od występów uczniów szkół muzycznych, poprzez występy kabaretowe, biesiadne aż do koncertu italiano disco oraz disco polo. Gościem specjalnym wydarzenia był Francesco Napoli.

Gdy Francesco Napoli pojawił się na scenie, tłum zareagował niezwykle entuzjastycznie. Podczas jego występu nie zabrakło takich przebojów jak "Marina" czy "Balla balla". Muzykowi towarzyszyły piękne tancerki. Francesco Napoli nawiązał bardzo dobry kontakt z publicznością. Przy jego piosenkach bawiło się kilka pokoleń jarocinian.

Wieczorem na scenie królowało disco polo. „Hula Ula”, „Kici Kici miał”, „Bawimy się” - to taneczne hity, dzięki którym Markus P. porwał jarocińską publiczność do wspólnej zabawy. Później na scenie pojawili się: Two Boys, Menelaos, Summer, Disco Boys i Spontan.

„Rodzinne Powitanie Lata” przyciągnęło na jarociński rynek prawdziwe tłumy. Organizatorem wydarzenia była Fundacja Animacji Społeczno-ekonomicznych w Jarocinie przy wsparciu Jarocińskiej Agencji Rozwoju. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Jarocina.

 

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia