W sobotę w Spichlerzu Polskiego Rocka koncert Tomasz "Lipa" Lipnicki - solo akustycznie. Solowe koncerty Tomka to prawdziwy rarytas zarówno dla wiernych fanów artysty, jak i dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jego twórczością.

 

Materiał, prezentowany na „solówkach” to przekrój przez całą twórczość muzyczną artysty.
Podczas koncertu usłyszeć będzie można największe hity oraz mniej popularne numery, które w akustycznych aranżacjach zyskują niepowtarzalny klimat. Każdy słuchacz znajdzie tu coś dla siebie. Wystarczy wygodnie usiąść i wsłuchać się w muzykę… która płynie prosto z serca.

===========================================

BILETY
25 zł w przedsprzedaży / 35 zł w dniu koncertu do nabycia w Spichlerzu Polskiego Rocka. Można dokonać rezerwacji telefonicznie pod nr 698 166 598 lub mailowo pod adresem: spichlerzpolskiegorocka@gmail.com

TOMASZ "LIPA" LIPNICKI
Polski muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów, gitarzysta. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV Trzykrotny laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Tomasz Lipnicki znany jest przede wszystkim z występów w grupie muzycznej Illusion w której występował z przerwami w latach 1992-2012. W zespole pełnił funkcję lidera, wokalisty, autora tekstów i głównego kompozytora. W 2000 roku utworzył solowy projekt pod nazwą Lipali, przekształcony w latach późniejszych w zespół. Przez krótki okres był także członkiem Acid Drinkers. Wcześniej grał w zespołach She i Skawalker.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia