Dwie drużyny dziewczęce ze szkół gminy Jarocin wezmą udział w mistrzostwach powiatu w unihokeju. Są to ekipy z ZS nr 4 o SP nr 3. Były one najlepsze w rywalizacji gminnej, zajmując odpowiednio pierwsze i drugie miejsce.

Mistrzostwa Gminy w Unihokeju w kategorii dziewcząt rocznik 2007 i młodsze odbyły się w SP nr 3 w Jarocinie. W rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonała dyrektor „trójki” Elżbieta Kuderczak. Odśpiewano hymn. Nauczycielka WF Lucyna Olszewska poinformowała o kolejności meczy, a sędzia Przemysław Kołodziej przypomniał przepisy gry. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwał ratownik medyczny. Mistrzostwa przebiegały bardzo spokojnie, w duchu rywalizacji fair-play.
 
Najlepszą drużyną okazały się dziewczęta z Zespołu Szkół nr 4 w Jarocinie. Drugie miejsce przypadło ekipie ze Szkoły Podstawowej nr 3, trzecie - Niepublicznej Szkole Podstawowej z Potarzycy, czwarte - Szkole Podstawowej nr 2, piąte - Szkole Podstawowej z Mieszkowa, a szóste – drużynie z Niepublicznego Zespołu Szkół z Łuszczanowa.
 
Na zakończenie gminnych mistrzostw w unihokeju wicedyrektor Iwona Pawełczyk rozdała dyplomy i dokonała oficjalnego zakończenia zawodów informując, że Zespół Szkół nr 4 i Szkoła Podstawowa nr 3 awansowały do Mistrzostw Powiatu, które odbędą się 8 listopada w sali gimnastycznej jarocińskiej „trójki”.
 

Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia