75 wyzwań na 75-lecie biblioteki publicznej w Jarocinie - o tym, ale nie tylko, rozmawiano w porannym programie TVP 3 "Witaj Wielkopolsko".

W tym roku biblioteka publiczna w Jarocinie obchodzi 75. urodziny, które przypadają 15 października. Z tej okazji czytelnicy mogą wziąć udział w specjalnej zabawie. Na wszystkich chętnych czeka 75 książkowych wyzwań. O tym, ale także o innych działaniach biblioteki opowiadały w TVP 3 - we wtorek 18 lutego - dyrektor placówki Agnieszka Borkiewicz i Renata Wyremblewska, pomysłodawczyni jubileuszowej akcji. W "Witaj Wielkopolsko" wywiadu można posłuchać od 1.41.05 minuty programu (po reklamach). 

Link do programu "Witaj Wielkopolsko"

Ze szczegółami na temat akcji „75 wyzwań na 75-lecie biblioteki” można się zapoznać w siedzibie głównej czytelni oraz jej filiach. Każdy uczestnik zabawy dostanie kartę wyzwań, którą uzupełni tytułami przeczytanych książek. Można ją też pobrać ze strony www.bibliotekajarocin.pl/akcje. Jedna książka może być wykorzystana do spełnienia tylko jednego wyzwania. Karty trzeba oddać do 30 września. Na 10 osób, które „zaliczą” najwięcej wyzwań czekają nagrody. Zostaną one wręczone na jubileuszu biblioteki – 15 października.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia