Piłkarze JKS Jarota Jarocin po raz ostatni w tym sezonie wybiegną na boisko przy ul. Maratońskiej w Jarocinie. Podopieczni Piotra Garbarka zagrają z drużyną ze Starogardu Gdańskiego.

Jarociniacy powalczą w ostatnim pojedynku o wygraną, która może im dać w końcowym rozrachunku dwunastą pozycję w III lidze. W przyszłym sezonie na tym poziomie rozgrywkowym zabraknie Chemika Bydgoszcz, Wierzycy Pelplin i wycofanej po rundzie jesiennej – Wdy Świecie.
Pojedynek z drużyną ze Starogardu Gdańskiego rozpocznie się o godz. 17:00.  - Zapraszamy już na godz. 14:00 na piknik rodzinny połączony z zakończeniem sezonu 2018/19 dla Akademii Piłkarskiej. Najpierw nastąpi podsumowanie sezonu dla wszystkich drużyn młodzieżowych, następnie zostanie rozegrany mecz pomiędzy naszymi zawodnikami a ich ojcami. Nie zabraknie również toru przeszkód dla mam, a także licznych niespodzianek dla dzieci, jak dmuchany zamek, plac zabaw czy wodnych atrakcji – zachęca Krzysztof Matuszak, prezes JKS Jarota Jarocin. Współorganizatorem pikniku rodzinnego jest spółka Jarocin Sport.

Szczegółowy harmonogram imprezy:
14:00 / Otwarcie pikniku rodzinnego – boisko ze sztuczną nawierzchnią
14:05 / Podsumowanie sezonu 2018/19 wraz z podziękowaniem Sponsorom za pomoc Klubowi
15:00 / Mecz chłopcy JKS Jarocin – Ojcowie
15:30 / Tor przeszkód dla mam
16:00 / Atrakcje dla dzieci
17:00-18:45 / Mecz trzeciej ligi: Jarota Jarocin – KP Starogard Gdański (płyta główna)
19:00 / Zakończenie


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia