„Carski Syn” to kolejny w tym roku spektakl dla dzieci organizowany przez Stowarzyszenie Jarocin XXI w ramach Wielkiego Teatru w Małym Mieście Junior.

Warto przypomnieć, że koszaliński teatr był pierwszym, który dwa lata przyjął zaproszenie do Jarocina i tym samym zapoczątkował ten projekt. Na spektakle zapraszamy 2 października o godz.: 11:00 i 17:00.


„Carski syn” to sztuka oparta na motywach baśni rosyjskich. Z carskiego ogrodu giną jabłka, które słyną z urody i smaku na cały m świecie. Zrozpaczony Car chce wysłać jednego ze swoich trzech synów na poszukiwania ŻarPtaka, który okrada ogród. W drogę postanawia wyruszyć najmłodszy syn Iwan... Opowieść o przygodzie, przyjaźni, miłości i walce ze złem. Bajka w inteligentny sposób żongluje znanymi motywami z baśni, które nabierają nowego znaczenia, bawią i jednocześnie zaskakują.

Spektakl dla dzieci w wieku od 3 lat. Projekt  Wielki Teatr w Małym Mieście Junior  jest współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Gminę Jarocin. Bilety w cenie 15 zł (przedsprzedaż do 27 września) i 20 zł (od 28 września) do nabycia w kasie Kina, City Cafe i Czytelni pod Ratuszem.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia