Po krótkiej przerwie wracają Pikniki Rodzinne podczas których Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji promuje realizację projektu „Gospodarka wodno-ściekowa w Gminie Jarocin”. W sobotę spotkamy się w Tarcach, a w niedzielę - w Radlinie.

Jak na pikniki rodzinne przystało na najmłodszych mieszkańców czekały będą liczne atrakcje, zabawy, animacje i konkursy z nagrodami. Chętni będą mogli pojechać do Stefanowa i Cielczy, gdzie pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie przedstawią założenia i efekty realizacji projektu. 

Piknik Rodzinny w Tarcach odbędzie się przy strażnicy OSP, a w Radlinie – przy sali wiejskiej. Zabawa podczas obu pikników potrwa od godz. 15:00 do 19:00.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie realizuje projekt „Gospodarka wodno-ściekowa w Gminie Jarocin”. Cel projektu: kompleksowa adaptacja infrastruktury wodociągowo – kanalizacyjnej na terenie Gminy Jarocin do zmian klimatu poprzez oszczędne gospodarowanie deficytowym zasobem w Polsce – wodą oraz wykorzystanie z osadów ściekowych energii, prowadząc tym samym do ograniczenia emisji ze spalani paliw kopalnych. Przedsięwzięcie dofinansowane kwotą ponad 128 mln zł przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

 

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Jarocin dla Niepodleglej

Kategorie aktualności

Wydarzenia