Finał projektu kulturalnego zorganizowanego dla jarocińskiej młodzieży będzie bardzo interesujący. Przygotowano bowiem pokaz multimedialny, który uczestnicy zajęć zaprezentują na fasadzie budynku ratusza.

Jarociński ratusz zostanie „zaczarowany” przez młodzież - uczestników projektu „Łowcy cytatów”. Stworzyli oni, na finał, pokaz multimedialny z grą światła i dźwięku, który zostanie odtworzony na fasadzie budynku ratusza. Kiedy? W sobotę 9 listopada, zaraz po capstrzyku, czyli między godz. 17.30 a 18.00.

 Projekt „Łowcy cytatów” adresowany był do młodzieży w wieku 14-18 lat. Jego celem było wspieranie edukacji kulturalnej poprzez wzmocnienie kompetencji poznawczych, krytycznego myślenia i tworzenia. Na tytułowych łowców cytatów czekały warsztaty kreatywnego tworzenia tekstów LOESJE, spotkanie z youtuberką i kanałem promującym nowości książkowe dla młodzieży, a także z klasyką literatury polskiej i warsztaty tworzenia zwiastunów filmowych książek. 

 Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia