Akcja Wesołych Ogrodników odbędzie się w tym roku 22 i 23 marca. Tradycyjnie na ulice naszego miasta wyjdą wolontariusze Fundacji "Ogród Marzeń" i będą zbierać pieniądze na pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym.

W związku z akcją na terenie Ziemi Jarocińskiej zaplanowano wiele imprez i przedsięwzięć.

W Jarocinie w sobotę 22 marca (sala gimnastyczna SP nr 4) odbędzie się IV Turniej Tenisa Stołowego Radnych. Samorządowcy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w rozgrywkach.

Do akcji przyłączyło się Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Jarocinie, które w niedzielę zorganizuje Strzelanie z "Wesołymi Ogrodnikami". Także w niedzielę w hali sportowej Jarocin Sport odbędzie się II Turniej w Dwa Ognie. Na niedzielny wieczór zaplanowano piknik z udziałem artystów, który zakończy Fireshow.

Organizatorzy zapraszają do przyłączenia się do akcji. Można zostać sponsorem, darczyńcą, wolontariuszem lub organizatorem imprezy. Osoby, które chcą wesprzeć akcję mogą pisać na adres: b.piotrowicz@jarocinska.pl.


W niedzielę, 23 marca, od 10.00 do 13.00, w siedzibie Fundacji "Ogród Marzeń", odbędą się warsztaty, na których będzie można się uczyć m.in. żonglować, chodzić na szczudłach i jeździć monocyklem. W zajęciach może wziąć udział każdy, kto ukończył 6 rok życia. Zapisać można się wysyłając informację na maila: b.piotrowicz@jarocinska. pl. Liczy się kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona. Wstęp bezpłatny, ale warto coś wrzucić do puchy na naszych podopiecznych, bo warsztaty organizowane są w ramach Akcji Wesołych Ogrodników.

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia