O północy z poniedziałku na wtorek zakończyło się głosowanie internetowe w organizowanym przez Portalsamorzadowy.pl konkursie Top Inwestycje Komunalne 2016. Internauci, czytelnicy portalu jako swoją Top Inwestycję Komunalną wybrali rozbudowę Zakładu Zagospodarowania Odpadów Jarocin.

O prymat w internetowym głosowaniu mieszkańcy Jarocina do ostatniego niemalże momentu walczyli z mieszkańcami Chmielnika, którzy wspierali rewitalizację starej części miasta.  Dziękujemy wszystkim meiszkańcom, którzy oddawali głosy na jarocińską inwestycję. Głosowanie internautów to jednak tylko część konkursu.

Przypominamy, że rozbudowa Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Jarocinie znalazła się wśród 30 nominowanych konkursu Top Inwestycje Komunalne 2016, z których pod koniec maja wyłonionych zostanie 10 laureatów. W wyborze laureatów swoją wiedzą i doświadczeniem organizatorów konkursu wspierają profesjonaliści ze świata administracji, samorządu i biznesu. Przewodniczącym rady jest Andrzej Dera, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP. Statuetki Top Inwestycji Komunalnych zostaną wręczone podczas uroczystej gali w czasie Europejskiego Kongresu Gospodarczego między 18 a 20 maja 2016.

Celem konkursu jest wskazanie najlepszych praktyk inwestycyjnych oraz docenianie tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces, dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom. Główne kryterium konkursu Top Inwestycje Komunalne 2016 to efekt prorozwojowy inwestycji, a ponadto m. in. rozmach inwestycji w odniesieniu do budżetu i możliwości samorządu, walory estetyczne, funkcjonalność, nowatorstwo, czy montaż finansowy. Chodzi o inwestycje zakończone nie wcześniej niż w 2015 roku.  Udział w konkursie jest bezpłatny.

Organizatorami konkursu jest Portalsamorządowy.pl oraz Grupa PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC) w Katowicach.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia