Test prawdziwego rycerza, nocne zwiedzanie pałacowych komnat – te i inne atrakcje czekają na śmiałków, którzy wezmą udział w rycerskiej nocy w bibliotece. Zapisywać się można do soboty, 30 września w jarocińskiej bibliotece.

Impreza odbędzie się w nocy z  13 na 14 października. Tym razem jej motywem przewodnim będzie legenda o rycerzu Jarocie. Na tych, którzy zdecydują się spędzić niezapomnianą noc w  bibliotece czekała będzie moc atrakcji, m.in. nocne zwiedzanie pałacowych komnat,  test prawdziwego rycerza, a także prezentację aplikacji mobilnej w formie mapy "Legendoczytacze na szlaku".  – Czekamy  na śmiałków, w wieku od 7 do 12 roku życia, którzy w oryginalny sposób wypełnią karty zgłoszeniowe. Pierwszeństwo mają stali i aktywni czytelnicy biblioteki. Liczba miejsc ograniczona – podkreśla Justyna Daniel z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin.
Noc organizowana jest w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Gminy Jarocin.

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia