Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin zaprasza spotkanie z Anną Dziewit-Meller, któe odbędzie się 6 marca w Pałacu Radolińskich.

Będzie to pierwsze spotkanie w ramach obchodów Roku Praw Kobiet - Wyjdziemy od opowieści o książce "Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy". Książka dla młodszych czytelników stanie się początkiem do dyskusji o roli kobiet, nie tylko w literaturze czy kulturze - informuje Justyna Daniel-Korzyniewska z jarocińskiej bibilioteki. Bezpłatne wejściówki od 12 lutego w Bibliotece Głównej, Bibliotece "Pod Ratuszem" oraz JOK Jarocin.

Anna Dziewit-Meller,  dziennikarka i reporterka. Autorka (razem z Agnieszką Drotkiewicz) książek "Głośniej! Rozmowy z pisarkami" oraz "Teoria trutnia i inne. Rozmowy z mężczyznami", czy najnowszej dedykowanej młodszym czytelnikm "Damy, dziewuchy, dziewczyny.Historia w spódnicy", która to książka będzie wyjściem do dyskusji podczas jarocińskiego spotkania o kobietach z okazji Roku Praw Kobiet. Swoje teksty publikowała m.in. w "Polityce", "Wysokich Obcasach" i "Lampie".W programie "Dzień Dobry TVN" i radiu Chillizet poleca dobre książki. W zespole Andy gra na gitarze i śpiewa. Prowadzi też bloga http://bukbuk.pl/. Prywatnie żona Marcina Mellera.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Jarocin dla Niepodleglej

Kategorie aktualności

Wydarzenia