Urząd Miejski w Jarocinie serdecznie zaprasza młodzież oraz kadrę pedagogiczną jarocińskich placówek oświatowych, a także wszystkie instytucje i osoby zainteresowane ekologią do wzięcia udziału w akcji proekologicznej „SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2013”. Na terenie gminy Jarocin kulminacja akcji przypadnie na dzień 20 września 2013.

Już dwudziesty – jubileuszowy raz akcja „Sprzątanie Świata” ma miejsce w Polsce. Tegoroczna akcja odbywać będzie się pod hasłem „ODKRYWAMY CZYSTĄ POLSKĘ”. Jakość środowiska, w którym żyjemy to sprawa codziennych wyborów każdego z nas i każdy z nas może w codziennym swoim funkcjonowaniu ulżyć środowisku. Kolejna akcja „Sprzątanie świata” niech się stanie pretekstem do tego, żeby każdego dnia odpowiedzialnie korzystać ze środowiska, o czym często, pod naporem codzienności zapominamy. To właśnie my jesteśmy odpowiedzialni za stan naszego miasta, wioski, parku, lasu, ponieważ jest to nasz największy skarb,  który musimy chronić.

Wszelkich informacji na temat przebiegu akcji na terenie Gminy Jarocin udziela Wydział Nieruchomości, Planowania i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Jarocinie (tel. 62 749 95 57). Szczegółowe informacje na temat kampanii „Sprzątanie świata – Polska 2013” dostępne są na stronie internetowej www.naszaziemia.pl.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia