10 drużyn zagrało w Jarocin Cup, który toczył się w ostatni weekend. W turnieju zmierzyli się piłkarze: z Gostynia, Środy Wielkopolskiej, Cielczy, Krotoszyna, Goliny oraz Jarocina.

Kolejne mecze cyklu turniejów Jarocin Cup rozegrano w hali widowiskowo - sportowej Jarocin Sport. Tym razem rywalizowali piłkarze z roczników 2011 i młodsi  z klubów z Jarocina, Gostynia, Środy Wielkopolskiej, Cielczy, Krotoszyna oraz Goliny. Zwyciężyła drużyna  Polonii Środa Wielkopolska, 2. miejsce zajęli piłkarze z Akademii Piłkarskiej Reissa w Jarocinie. W rywalizacji o 3. miejsce o włos z Kanią Gostyń przegrali zawodnicy Antonio Jarocin.  - Drużyna zdobyła doświadczenie, które będzie procentować w przyszłości – czytamy na Fan Page Antonio Jarocin.  Patronat nad turniejem objął burmistrz Jarocina Adam Pawlicki. Organizatorem turnieju była Akademia Piłkarska Reissa Jarocin oraz Fundacja Animacji Społeczno-Ekonomicznych w Jarocinie.

W najbliższą sobotę, 15 grudnia, w ramach Jarocin Cup zagrają roczniki 2008. Początek o godz. 10:00. – Zapraszam do kibicowania wszystkich sympatyków piłki nożnej – zachęca Łukasz Stachowiak, koordynator turnieju Jarocin Cup i Akademii Piłkarskiej Reissa Jarocin.

 

I miejsce – Polonia Środa Wielkopolska (granatowi)

II miejsce – Akademia Piłkarska Reissa (pomarańczowi)

III miejsce – Kania Gostyń

IV miejsce – Antonio Jarocin

V miejsce – Grom Golina

VI miejsce – Polonia Środa Wielkopolska (czerwoni)

VII miejsce – Astra Krotoszyn

VIII miejsce – Akademia Talentów Krotoszyn

IX miejsce – Akademia Piłkarska Reissa (zieloni)

X miejsce  - LZS Cielcza

 

 

Łukasz Stachowiak, koordynator turnieju Jarocin Cup:

Rocznik 2011, w którym rozgrywany był turniej, to najmłodsza kategoria w cyklu Jarocin Cup. Przyniosła ona natomiast duże emocje. Tym razem postanowiliśmy zwiększyć liczbę drużyn, a skrócić nieco czas gry i przyniosło to zamierzone efekty, gdyż zespoły z mniejszym doświadczeniem, „nieograne" jeszcze na turniejach mogły rywalizować i osiągać dobre wyniki z tymi nieco mocniejszymi ekipami.

 

Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia