Młodzi mieszkańcy Jarocina (od lat 15) mogą wziąć udział w warsztatach video mappingu, które odbędą się w sobotę 15 czerwca w JOK-u. Efektem zajęć będzie pokaz multimedialny na fasadzie kamienicy nowej biblioteki na rynku

Video mapping 3d czy też mapping przestrzenny jest nową formą wideo-artu, tworzony jest głownie przez środowiska VJ-skie i grupy projektowe zafascynowane nowymi mediami. Najprościej rzecz ujmując to rozświetlanie trójwymiarowych obiektów i ich elementów za pomocą światła projektorów. Pokaz taki można było w Jarocinie obejrzeć przy okazji zeszłorocznych obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości.

 

Zapisy na warsztaty przyjmowane są do 10 czerwca w filii nr 1 "Pod Ratuszem" - osobiście lub telefonicznie pod nr. tel. 690/173-807. Warsztaty w godz. 9.00-13.00 poprowadzi Jakub Hader, założyciel Fundacji „Precyzja”. Efektem zajęć będzie pokaz multimedialny na fasadzie kamienicy nowej biblioteki na rynku. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Łowcy cytatów” dofinansowanego ze środków MKiDN z Funduszu Promocji Kultury oraz gminy Jarocin.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia