Stowarzyszenie RoweLOVE Jarocin zaprasza do udziału w 3. Podchodach Rowerowych, które odbędą się w niedzielę 1 września. Zapisy rozpoczną się w poniedziałek 12 sierpnia.

Rowerzyści wystartują w niedzielę 1 września o godz. 9.00 z polany przed pałacem Radolińskich. Finał zaplanowano na placu przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie.
Każda ekipa otrzyma mapkę oraz rozpiskę z punktami, które należy odwiedzić w konkretnej kolejności (ma to na celu uniknięcia większych zatorów na trasie). Następnie uczestnicy ustalają trasę, jaką chcą się poruszać. Na każdej ze stacji czekać będzie na nich zadanie - od sprawnościowych poprzez kulinarne, a na intelektualnych kończąc. Większość zadań ma stanowić dla uczestników niespodziankę. Organizatorzy zdradzają tylko, że trzeba będzie poruszać się po torach, gasić „pożar", a nawet pojadą „Tam gdzie zawsze”. W czasie 3. Podchodów Rowerowych będzie rockowo, kinowo i kempingowo.
Trzy drużyny z największa liczbą punktów otrzymają drobne upominki. Na starcie na każdego uczestnika będzie czekała woda, mała przekąska oraz element odblaskowy, a  na mecie wszyscy otrzymają ciepły posiłek.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia