Spichlerz Polskiego Rocka w Jarocinie jest tegorocznym kandydatem z Wielkopolski w walce o Certyfikat Internautów w Konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT 2019. Konkuruje m.in. ze Stadionem Narodowym w Warszawie, Muzeum Emigracji w Gdyni i Zamkiem Czocha.

O tym, który z 16 nominowanych produktów otrzyma nagrodę główną zdecydują nie komisje czy gremia eksperckie ale głosy samych turystów. Głosować może każdy na stronie uruchomionej przez Polską Organizację Turystyczną. Co więcej, głosować można codziennie (jeden głos z każdego urządzenia na każde 24 godziny) od 18 września do 2 października.

Gorąco zachęcamy do zaangażowania się w konkurs i wsparcia swoimi głosami Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie. Konkurencja jak co roku jest mocna, ale niech to tym bardziej zmotywuje nas do wypromowania naszego lokalnego produktu.

Swój głos możecie oddać --> tutaj

O konkursie

Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT jest organizowany corocznie przez Polską Organizację Turystyczną. Ma on za zadanie wyłaniać najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów produkty turystyczne. Nagrodzone miejsca, szlaki czy wydarzenia są włączane w działania promocyjno-informacyjne POT stając się turystyczną wizytówką nie tylko regionu, ale i kraju.

Spichlerz Polskiego Rocka

Spichlerz Polskiego Rocka to nowoczesna, multimedialna wystawa, dzięki której zwiedzający mogą zapoznać się z historią szeroko pojmowanej muzyki rockowej oraz obejrzeć bogatą dokumentację fotograficzną, wykonaną podczas kolejnych edycji festiwalu. W przestrzeni ekspozycji dostępne są także oryginalne nagrania muzyczne i filmowe z koncertów oraz filmy dokumentalne pokazujące fenomen Jarocina. Spichlerz uczy rockiem! W oparciu o muzealną ekspozycję powstała bogata, profesjonalna i bazująca na obowiązującej podstawie programowej – oferta edukacyjna. SPR jest więc nie tylko instytucją gromadzącą i prezentującą dobra kultury, ale również miejscem muzealnej, oryginalnej, pozaszkolnej edukacji. W SPR realizowane są także różnorodne projekty kulturalne. W zlokalizowanym na parterze budynku klubie muzycznym, prezentują się młode zespoły i uznani twórcy. Muzeum organizuje również spotkania autorskie, wywiady z artystami, autorami książek i ludźmi kultury, warsztaty a także projekty o charakterze edukacyjnym.

 

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia