Zuzanna Kaczmarek, zawodniczka MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin, miała zaszczyt reprezentować swój klub oraz całe środowisko taekwondo olimpijskiego w Wielkopolsce podczas uroczystego podsumowania startu wielkopolskich sportowców w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich.

Uroczysta gala w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyła się w związku z pierwszym zwycięstwem w klasyfikacji województw, w dwudziestoletniej historii rozgrywania Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.


Z zawodnikami, prezesami klubów sportowych, trenerami, władzami Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sportowego oraz samorządowcami i radymi Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki Sejmiku Województwa Wielkopolskiego spotkał się Marszałek Marek Woźniak. Z każdej dyscypliny, w której zawodnicy z Wielkopolski wywalczyli punkty na OOM, zostały wyróżnione trzy osoby: prezes związku okręgowego, najlepszy zawodnik i trener najlepszego klubu. Dzięki wywalczeniu dwóch złotych medali oraz zajęciu piątego miejsca na Mistrzostwach Świata Kadetów wyróżnienia dla najlepszej zawodniczki odebrała Zuzanna Kaczmarek. Dzięki tym wynikom Zuzanna zaistniała również w najbardziej znaczących mediach w Wielkopolsce, udzielając wywiadów dla Radia Markury i TVP Poznań. Nagrodę w imieniu Wielkopolskiego Związku Taekwondo w Poznaniu odebrał jego prezes Fryderyk Wróbel, na co dzień związany z MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia