Do 26 kwietnia można zgłaszać się do udziału w konkursie Jarocińskie Rytmy Młodych, który będzie towarzyszył Jarocin Festiwal 2019. To konkurs dla młodych, obiecujących artystów, mający swoje korzenie jeszcze w latach 70-tych XX wieku. Zwycięzców wybierze komisja konkursowa, której będzie przewodniczył Marek Piekarczyk.

Tak, wiemy, trochę to trwało, ale wreszcie ogłaszamy nabór do konkursu Jarocińskie Rytmy Młodych, który jest częścią Jarocin Festiwal 2019. Rytmy organizuje Jarocińska Agencja Rozwoju sp. z o.o., będąca także organizatorem Jarocin Festiwal 2019, przy współpracy z ubiegłorocznym organizatorem konkursu – Muzeum Regionalnym w Jarocinie – Spichlerzem Polskiego Rocka. Naszym partnerem jest działający w Spichlerzu klub muzyczny „Kontrapunkt”.

W tym roku zgłoszenia do konkursu należy przesyłać do 26 kwietnia na płytach CD, zawierających minimum trzy autorskie utwory. Będzie ich słuchała komisja konkursowa z przewodniczącym Markiem Piekarczykiem. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie dwunastu wykonawców, którzy w czerwcu zaprezentują się podczas jednego z trzech eliminacyjnych koncertów w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie. Zwycięzca każdego koncertu  zagra w lipcu na scenie Jarocin Festiwal 2019.

W konkursie przewidziana jest jedna nagroda o łącznej wartości 15.000 złotych brutto, składająca się z: występu na scenie głównej Festiwalu w dniu 14.07.2019 r., z możliwością emisji jednego utworu przez jedną z ogólnopolskich stacji telewizyjnych, nagrania singla (jeden utwór) w wersji digitalowej w profesjonalnym studio (wartość 5.000 zł), realizacji teledysku – wartość 10.000 zł i statuetki zwycięzcy Jarocińskich Rytmów Młodych.

Zgłoszenia należy wysyłać do 26 kwietnia na adres: Muzeum Regionalne w Jarocinie – Spichlerz Polskiego Rocka, ul. Rynek-Ratusz, 63-200 Jarocin. Decyduje data wpływu.

Szczegółowy regulamin Jarocińskich Rytmów Młodych dostępny tu: http://spichlerzpolskiegorocka.pl/2019/04/jarocinskie-rytmy-mlodych-2019-otwieramy-nabor/


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia