Logo miejscowosci Jarocin
KOMUNIKATY

Ważne

  • Informacjeangle-down
  • Gminaangle-down
  • O Jarocinieangle-down
  • Kup Bilet
  • E-Urząd
Twoje sugestie
Masz sugestie? Uwagi? Propozycje co do działania serwisu? Napisz!
2024-06-21 11:11:00

Po 16 latach pożegnali dyrektor przedszkola

Po 16 latach pożegnali dyrektor przedszkola

Wczoraj w Niepublicznym Przedszkolu „Puchatek” w Golinie odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. I choć ten dzień kojarzy się zazwyczaj radośnie, to nie brakowało łez. Po 16 latach pracy na emeryturę odeszła dyrektor placówki Maria Włodarczyk. Były łzy wzruszenia i podziękowania.

Uroczystemu pożegnaniu towarzyszyło wiele emocji, wzruszenie, a słowom wdzięczności i podziękowań dla uznania pracy pani dyrektor nie było końca. Wyrazy uznania i szacunku złożył wiceburmistrz Radosław Żyto, który uczestniczył w tym wyjątkowym wydarzeniu. 
Dyrektor placówki skierowała wiele ciepłych słów do osób, z którymi 16 lat współpracowała: Składam serdeczne podziękowania za wzruszającą uroczystość, pełną wspomnień, radości i serdeczności.  Dziękuję dzieciom z przedszkola i ich rodzicom, Państwo zawsze okazywaliście nam swoją wdzięczność i zaufanie, dziękujemy. Dziękuję współpracownikom za pomysłowość, odwagę, występ na scenie, a także poświęcony czas na przygotowanie uroczystości. Podziękowania kieruję, również do gości, cieszę się, że przyjęliście zaproszenie oraz, że cenią sobie Państwo współpracę z przedszkolem i zawsze możemy na Was liczyć. W czasie uroczystego pożegnania najstarsze dzieci, które od września rozpoczną naukę w szkole, po raz ostatni wystąpiły na scenie przedszkolnej przed rodzicami i opiekunami. Wydarzeniu towarzyszyło motto: "Rozwój placówki, to wspólne dzieło… to historia, ludzie i wydarzenia. Nadeszła refleksja na piękne wspomnienia”. 


 

GALERIA ZDJĘĆ
Po 16 latach pożegnali dyrektor przedszkolaPo 16 latach pożegnali dyrektor przedszkolaPo 16 latach pożegnali dyrektor przedszkolaPo 16 latach pożegnali dyrektor przedszkolaPo 16 latach pożegnali dyrektor przedszkolaPo 16 latach pożegnali dyrektor przedszkolaPo 16 latach pożegnali dyrektor przedszkolaPo 16 latach pożegnali dyrektor przedszkolaPo 16 latach pożegnali dyrektor przedszkola
Ilustracja przedstawiajaca pomoc techniczna

Poprawa dostępności cyfrowej dla wykluczonych - tekst alternatywny w związku z realizacją umowy o dofinansowanie nr DPT/BDG-II/POPT/5/22 zawartej dnia 14 stycznia 2022 r. w ramach inicjatywy pt. „Wsparcie rozwoju miast” w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej (w tym 85% ze środków UE, 15% ze środków budżetu państwa).

  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Deklaracja dostępności
  • Zamów reklamę

Licencja i wykonanie Jarocińska Agencja Rozwoju na zlecenie Gminy Jarocin