Ważne

Festiwal Rzemiosła w Jarocinie. Młodzież odkrywała świat zawodów i swoich pasji
2026-06-12 19:09:00
Twoja praca dyplomowa dotyczy Ziemi Jarocińskiej? Czekamy na Twoje zgłoszenie
2026-06-12 17:46:00
Awaria telefonów w Urzędzie Miejskim w Jarocinie I(12.06.2026)
2026-06-12 12:25:00
Kto zasługuje na Nagrodę Burmistrza im. gen. Stanisława Taczaka w 2026 roku? Wskaż swojego kandydata
2026-06-12 09:43:00
Uczniowie z Mieszkowa odkrywali Wielkopolskę
2026-06-11 11:26:00
System informacji przestrzennej Gminy Jarocin
Jakość Powietrza
Zdrowo, kolorowo i z biało-czerwonym akcentem - uczniowie szkół publicznych Gminy Jarocin udowodnili, że patriotyzm można wyrażać również poprzez kulinarne inspiracje. W ramach konkursu „Barwy narodowe na talerzu” młodzi uczestnicy przygotowali efektowne i smaczne potrawy, zachwycając pomysłowością, estetyką oraz dbałością o wartości odżywcze.
Z okazji świąt majowych, w tym Święta Konstytucji 3 Maja, w szkołach publicznych Gminy Jarocin zorganizowano wyjątkowy konkurs kulinarno-fotograficzny pod hasłem „Barwy narodowe na talerzu”. Zadaniem uczestników było przygotowanie zdrowego dania inspirowanego biało-czerwoną kolorystyką. Mogły to być desery, przekąski, dania główne lub kreatywne kanapki.
Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i zaangażowaniem, tworząc potrawy nie tylko smaczne, ale również niezwykle efektowne wizualnie.
Konkurs był okazją do promowania zdrowego stylu życia oraz kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i młodzieży. Pokazał także, że tradycję i patriotyzm można w ciekawy sposób łączyć z nowoczesnym podejściem do kulinariów.
Laureaci szkolnych etapów konkursu wzięli udział w wyjątkowej kulinarnej przygodzie zorganizowanej i sfinansowanej przez Jarocin Sport. Podczas wspólnego spotkania uczniowie przygotowywali i wypiekali pizzę, poznając jednocześnie historię tego popularnego dania oraz rozwijając swoje pasje kulinarne w praktyce.
Inicjatywa jest efektem cyklu spotkań intendentów z Burmistrzem Urszula Wyremblewską-Korzyniewską oraz Dyrektorem Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Moniką Podlewską. Podczas rozmów podkreślano znaczenie stołówek szkolnych w codziennym funkcjonowaniu placówek oraz ich rolę w edukacji żywieniowej uczniów. Omawiano również nadchodzące zmiany związane z rozporządzeniem dotyczącym żywienia w szkołach.
Zwycięzcy konkursu:
Maria Wielińska - Zespół Szkół w Mieszkowie
Dorota Jankowska - Zespół Szkół w Mieszkowie
Laura Łuczak - Szkoła Podstawowa w Cielczy
Szymon Kolasiński - Szkoła Podstawowa w Cielczy
Patrycja Zięciak - Szkoła Podstawowa nr 3 w Jarocinie
Maja Kruszwicka - Szkoła Podstawowa nr 3 w Jarocinie
Nikodem Leśniak - Szkoła Podstawowa nr 3 w Jarocinie
Zuzanna Wieruszewska - Zespół Szkół nr 5 w Jarocinie
Lena Andraszak - Zespół Szkół nr 5 w Jarocinie
Bartek Andrzejczak - Szkoła Podstawowa w Golinie
Antonina Bera - Szkoła Podstawowa w Golinie
Michał Mielcarek - Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarocinie
Tobiasz Matyszczak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarocinie
Franciszek Wólczyński - Zespół Szkół w Witaszycach
Nina Rebelka - Zespół Szkół w Witaszycach
Jakub Kotala - Zespół Szkół nr 4 w Jarocinie
















.jpg)
.jpg)


.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

Poprawa dostępności cyfrowej dla wykluczonych - tekst alternatywny w związku z realizacją umowy o dofinansowanie nr DPT/BDG-II/POPT/5/22 zawartej dnia 14 stycznia 2022 r. w ramach inicjatywy pt. „Wsparcie rozwoju miast” w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej (w tym 85% ze środków UE, 15% ze środków budżetu państwa).