Wyróżnione aktualności

Aktualności

Blisko 500 uczniów klas trzecich gimnazjów publicznych i niepublicznych z terenu gminy Jarocin przystąpi dzisiaj do pierwszej części egzaminu gimnazjalnego. Początek humanistycznych zmagań o godzinie 9.00. Więcej

Komentarze

W miniony tydzień Sparta Jarocin już po raz kolejny zorganizowała wspólnie z Gminą Jarocin Międzyszkolny Turniej Rugby TAG „Szukamy Mistrzów”. Tym razem zmagania toczyły się pomiędzy szkołami gimnazjalnymi. Najlepsi okazali się zawodnicy z Gimnazjum nr 5 w Jarocinie.

Komentarze

Jarocińska biblioteka zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kursach e-learningowych "O finansach w bibliotece", które będą odbywać się w Jarocinie w Filii nr 1 "Pod Ratuszem" oraz w Filii nr 2 - w Ciświcy (budynek Zespołu Szkół nr 3 w Jarocinie) oraz w Filii w Witaszycach.

Komentarze

Spotkanie z pisarką, której książki są bardzo popularne wśród czytelniczek jarocińskich bibliotek, odbędzie się 7 maja o godzinie 17.00 w sali kominkowej pałacu Radolińskich.

Komentarze

Dwa dni po zakończeniu tak szczęśliwych dla Patrycji kwalifikacji do Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Taipei rozpoczęły się 10. Mistrzostwa Świata Juniorów. Patrycja podobnie jak w kwalifikacjach wystartowała w kategorii wagowej do 49 i po zwycięstwie w pierwszej rundzie nad Węgierką Csenge Patakfylvy, w drugiej przegrała tzw. „złotym punktem” w dodatkowym czasie walki z Azerką Safiye Polat, późniejszą brązową medalistką całego turnieju.

Wyszukiwarka

Budżet Obywatelski

Budżet Obywatelski

Wydarzenia

Na skróty

paper_section_title

Progrnoza pogody

Jarocin FunFestival

Koszulki Jarocin FunFestival

 

 

 

 

 

 

Polecamy