Aktualności

Burmistrz Jarocina - Adam Pawlicki i Przewodniczący Rady Miejskiej w Jarocinie - Rajmund Banaszyński składają mieszkańcom gminy życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Do życzeń dołączają się spółki komunalne, wchodzące w skłąd grupy kapitałowej gminy Jarocin. Więcej

Komentarze

Od ubiegłego miesiąca drogowcy remontują po zimie asfaltowe i gruntowe drogi. Na finiszu są także gminne przetargi na realizację inwestycji drogowych w Mieszkowie i w Jarocinie, na Osiedlu Bogusław.

Komentarze

W przeddzień 76. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim, w ramach Czwartkowej Akademii Filmowej, w Kinie Echo, odbędzie się projekcja filmu "Kto napisze naszą historię".

Komentarze

Po raz kolejny, Stowarzyszenie Jarocin XXI zaprasza najmłodszych widzów do świata magii, teatru i muzyki. W najbliższej odsłonie Wielkiego Teatru w Małym Mieście Junior zaplanowano spotkanie z Kubusiem, któremu - choć jest tylko teatralną lalką, nie brak humoru i śmiałości.

Jarocin dla Niepodleglej
Rewitalizacja Aplikacja BLISKO Pomoc Prawna Obywatel.pl System Informacji Przestrzennej e-MAPA Mapa Inwestycji w Gminie Jarocin

Wydarzenia

Na skróty

 

 ARCHIWUM

 
 

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

Polecamy