Aktualności

W czwartek, 29 czerwca o godz. 11:00, na jarocińskim Rynku odbędą się Targi Pomocy Społecznej. - Przedsięwzięcie, pod patronatem burmistrza, będzie okazją do zaprezentowania różnych rozwiązań na rzecz osób wymagających wsparcia, realizowanych w gminach powiatu jarocińskiego – podkreśla Igor Armon, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jarocinie. Więcej

Kolejne wyjazdowe posiedzenie komisji rozwoju Rady Miejskiej w Jarocinie odbyło się wczoraj. Rajcy, wizytując place budowy, wysłuchali informacji o postępie prac związanych z realizacją budowy mieszkań czynszowych na terenie gminy Jarocin. Przypominamy, że jarociński projekt wpisuje się w rządowy program „Mieszkanie Plus”, którego realizację Jarocin rozpoczął jako pierwszy samorząd w Polsce. Więcej

Komentarze

W minioną sobotę oficjalnie do użytku zostały oddane gminne inwestycje na osiedlu Polna. Na czterech lokalnych ulicach zmodernizowano nawierzchnie, wybudowano chodniki oraz zamontowano także oświetlenie uliczne. Nowe latarnie po raz pierwszy zaświeciły właśnie podczas sobotniej uroczystości. Łącznie gmina i spółka ZUK zainwestowały tutaj blisko 1,5 mln zł.

Komentarze

Dom dla chomika i zestaw mebli ogrodowych – to zwycięskie prace w konkursie „Eko-Kreatywni” zorganizowanym przez Zakład Gospodarki Odpadami sp. z o.o. w Jarocinie.

Komentarze

"Spacery po dawnym Jarocinie" to organizowany przez Muzeum Regionalne w Jarocinie cykl wycieczek po mieście z przewodnikiem. Poza pracownikami muzeum historię miejsc i związanych z nimi ludźmi opowiadać będą mieszkający tam w przeszłości lub obecnie jarocinianie, a także badacze. W niedzielę 2 lipca o godz. 16.00 na pierwsze spotkanie zaprosi archeolog Dariusz Andrzejczak, odkrywający od ubiegłego roku nie tylko groby w pobliżu kościoła św. Ducha.

Konsultacje Spoeczne
Rewitalizacja Budet Obywatelski Pomoc Prawna Obywatel.pl System Informacji Przestrzennej e-MAPA wez paragon ze soba

Wydarzenia

Na skróty

 

 ARCHIWUM

 
 

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

 

 

 

Polecamy