Wyróżnione aktualności

Aktualności

Podczas turnieju rugby tag w Lesznie, który odbył się w minioną niedzielę, najlepsi w kategorii miniżak oraz żak okazali się rugbiści z Jarocina. Do domu wrócili ze złotymi medalami. Więcej

Dzień Babci i Dzień Dziadka to dwa wyjątkowe dni w ciągu roku. Uczniowie klasy I b ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarocinie upamiętnili to wydarzenie 21 stycznia, przygotowując występy artystyczne dla swoich babć i dziadków. Więcej

Komentarze

Tradycyjne pod koniec stycznia w Publicznym Przedszkolu w Witaszycach we wszystkich oddziałach odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Komentarze

Rolnicy z terenu powiatu jarocińskiego przyłączyli się do wojewódzkiej akcji protestacyjnej. Komitet Protestacyjny Rolników podjął decyzję o zorganizowaniu pikiet w każdym powiecie Wielkopolski.

Komentarze

W roku 2015 w gminie Jarocin będą obowiązywały takie same stawki podatku od nieruchomości o podatku od środków transportowych jak w roku 2014.

Komentarze

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z ważniejszych styczniowych dat. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dlatego też 21 stycznia uczniowie klasy Id Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie zaprosili swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta.

Wyszukiwarka

Najnowsze inwestycje

Najnowsze inwestycje

Wiadomości wyborcze

Wiadomości wyborcze

Wydarzenia

Na skróty

paper_section_title

                                                        

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

 

Polecamy