Aktualności

Tegoroczne plany samorządu gminy obejmują także inwestycje na obiektach sportowych. Największą jest kontynuacja prac związanych z rozbudową obiektów Jarocin Sport, gdzie ma powstać dodatkowy basen do nauki pływania, lodowisko i kręgielnia. Ale to nie wszystko, inwestycje w obiekty sportowe zaplanowano także w innych miejscowościach gminy. Więcej

Komentarze

Już od 14 stycznia w całej Wielkopolsce rozpoczynają się dwutygodniowe ferie. Jakie propozycje czekaja na dzieci z terenu gminy Jarocin, które zostaną w domu? Oprócz zajęć muzycznych i plastycznych przygotowano zajęcia edukacyjne i sportowe.

Komentarze

Mało kto wie, że burmistrz Jarocina uwielbia spędzać wolny czas w kuchni. Jest w niej nie tylko smakoszem, ale także sam lubi przygotować coś specjalnego dla swoich domowników. W tym roku postanowił swoje umiejętności spożytkować, wystawiając na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaproszenie dla dwóch osób na przygotowaną przez siebie kolację. To nie wszystko - osoba, która wylicytuje kolację, zostanie na nią przywieziona przez włodarza gminy kultowym „maluchem”, czyli Fiatem 126 P.

Komentarze

W Łuszczanowie powstanie kulturalno-rekreacyjne centrum. Będzie się ono składało z czterech stref: oficjalnej, organizacji imprez plenerowych, placu zabaw i sportowej. W ten sposób zaplanowano zagospodarowanie przestrzeni przy miejscowym Centrum Aktywności Lokalnej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Komentarze

W niedzielę, 20 stycznia w JOK Jarocin odbędzie się koncert z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. O godz. 17:00 na scenie JOK Jarocin wystąpi Zespół Folklorystyczny „Snutki” z Potarzycy. O godz. 18:30 rozpocznie się koncert Katarzyny Zawady, która m. in. zaprezentuje własną interpretację przebojów Anny German.

Jarocin dla Niepodleglej
Rewitalizacja Aplikacja BLISKO Pomoc Prawna Obywatel.pl System Informacji Przestrzennej e-MAPA Mapa Inwestycji w Gminie Jarocin

Wydarzenia

Na skróty

 

 ARCHIWUM

 
 

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

Polecamy