Wyróżnione aktualności

Aktualności

Ponad 50 parom z terenu gminy Jarocin burmistrz Stanisław Martuzalski wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Uroczystość odbyła się 18 września w jarocińskim ratuszu. Więcej

Komentarze

Trwa przebudowa ul. Kusocińskiego w Jarocinie wraz z budową kanalizacji deszczowej na odcinku od ulicy Żerkowskiej do ulicy Żwirki i Wigury.

Komentarze

W niedzielę 17 września 1939 roku o świcie, dopełnił się los Rzeczypospolitej. Pomiędzy godz. 2 a 3 w nocy polski ambasador w Moskwie, Wacław Grzybowski, został pilnie wezwany do Komisariatu Spraw Zagranicznych ZSRR, gdzie przedłożono mu notę podpisaną przez ludowego komisarza spraw zagranicznych Wiaczesława Mołotowa, informującą o upadku państwa polskiego.

Komentarze

„Czas Wojny!” to tytuł publikacji przygotowanej z okazji 100-ej rocznicy wybuchu I wojny światowej i 75- rocznicy wybuchu II wojny światowej przez regionalistę Andrzeja Gogulskiego.

Komentarze

Trwają prace związane z przebudową drogi gminnej w Zakrzewie w kierunku Witaszyc. W pobliżu przebudowywanej drogi powstała remiza strażacka.

Wyszukiwarka

Najnowsze inwestycje

Najnowsze inwestycje

Wiadomości wyborcze

Wiadomości wyborcze

Wydarzenia

Na skróty

paper_section_title

                                                        

videojarocin

Materiały wideo

 

   

 

 

 

Polecamy