Aktualności

W ramach tegorocznej Nocy Muzeów na ternie gminy Jarocin odbyły się wydarzenia w 12 lokalizacjach. Działo będzie się na rynku, w Spichlerzu Polskiego Rocka czy w JOK Jarocin. W nawiązaniu do jubileuszu 1050-lecia chrztu Polski zwiedzać będzie można także kościoły w Jarocinie, Cielczy i Mieszkowie. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z jarocińskiej Nocy Muzeów 2016. Więcej

W miniony piątek przez kilka godzin sala widowiskowa JOK Jarocin, za sprawą II Biesiady Seniorów Jarocin 2016, rozbrzmiewała piosenkami biesiadnymi. Podczas przeglądu zaprezentowało się blisko 300 śpiewaków z 20 zespołów. Więcej

Komentarze

Samorząd Województwa Wielkopolskiego we współpracy z Krajowym Stowarzyszeniem Sołtysów zaprasza do udziału w IV edycji konkursu „Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa", organizowanego na terenie województwa wielkopolskiego. Termin zgłoszeń upływa 27 maja.

Komentarze

Aż pięć medali w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w taekwondo olimpijskim wywalczyły reprezentantki MUKS Białe Tygrysy Jarocin. Najcenniejszy medal, ze złotego kruszcu, wywalczyła Katarzyna Półrolniczak, srebro padło łupem Martyny Stasik, natomiast na najniższym stopniu podium stanęły Alicja Kowańdy, Marta Hojak i ponownie Katarzyna Półrolniczak. Dzięki świetnemu startowi swoich zawodników MUKS Białe Tygrysy został sklasyfikowany na 6. miejscu (2. miejscu w Wielkopolsce) w klasyfikacji klubowej, za największymi klubami w Polsce z Olsztyna, Warszawy i Poznania.

Komentarze

Tegoroczna edycja Nocy Muzeów zbliża się wielkimi krokami. W jej ramach na ternie gminy Jarocin zaplanowano wydarzenia w 12 lokalizacjach. Działo będzie się na rynku, w Spichlerzu Polskiego Rocka czy w JOK Jarocin. W nawiązaniu do jubileuszu 1050-lecia chrztu Polski zwiedzać będzie można także kościoły w Jarocinie, Cielczy i Mieszkowie.

Konsultacje Spoeczne
Obywatel.pl Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej e-MAPA

Wydarzenia

Na skróty

 

 AKTUALANA AUDYCJA      ARCHIWUM

 
 

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

 

 

 

Polecamy