Aktualności

Projekt rozbudowy Zakładu Gospodarki Odpadami sp. z o. o. w Jarocinie znalazł się na pierwszym miejscu listy rankingowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Utworzenie Wielkopolskiego Centrum Recyklingu stwarza ogromne możliwości rozwojowe spółki, co przełoży się także na powstanie nowych miejsc pracy w Jarocinie. Budowa ma być realizowana przy wsparciu unijnej dotacji w wysokości 116 mln zł. Więcej

Komentarze

Planowana jest ozbudowa kolumbarium na jarocińskim cmentarzu komunalnym. Trwa opracowywanie dokumentacji projektowej zagospodarowania jarocińskiej nekropoli, w której zlokalizowane zostaną nisze urnowe. Zgodnie z planami Zakładu Usług Komunalnych w Jarocinie pierwszy etap prac ma rozpocząć się w drugiej połowie roku.

Komentarze

Zakład Gospodarki Odpadami obchodzi 15-lecie działalności. Jubileuszowy rok największego w regionie zakładu przetwarzania odpadów obfitował będzie w konkursy proekologiczne, festyny i bicie rekordu Polski.

Komentarze

Okolicznościowym biegiem z biało-czerwonymi flagami uczczono w Jarocinie Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Biegacze finiszowali przy Krzyżu Martyrologii, gdzie odbył się apel z odczytaniem nazwisk zamordowanych w 1940 roku jarociniaków.

Konsultacje Spoeczne
Rewitalizacja Budet Obywatelski Pomoc Prawna Obywatel.pl System Informacji Przestrzennej e-MAPA wez paragon ze soba

Wydarzenia

Na skróty

 

 ARCHIWUM

 
 

videojarocin

Materiały wideo

 

 

Polecamy