Wyróżnione aktualności

Aktualności

W sobotę odbyło się otwarcie boiska do gry w rugby. Dostosowanie boiska do potrzeb rugbistów było możliwe dzięki głosom mieszkańców oddanym w ubiegłorocznym pilotażu budżetu obywatelskiego. Uroczystość była zatem doskonałą okazją do ogłoszenia wyników Jarocińskiego Budżetu Obywatelskiego 2015, w ramach którego mieszkańcy zdecydowali o rozdysponowaniu miliona złotych z gminnego budżetu. Więcej

Na działkach położonych przy Osiedlu „Zielony Zakątek” w Roszkowie zamontowano 66 sztuk szafek gazowych. Generalnym wykonawcą inwestycji sfinansowanej przez gminną spółkę Jarociński Fundusz Poręczeń Kredytowych była firma INSTAL-ROM z Jarocina. Koszt zadania to nieco ponad 30 tys. zł. Więcej

Komentarze

Ponad 50 parom z terenu gminy Jarocin burmistrz Stanisław Martuzalski wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Uroczystość odbyła się 18 września w jarocińskim ratuszu.

Komentarze

Trwa budowa trybun przy boisku sportowym we Witaszycach. Wartość inwestycji szacowana jest na blisko 140 tys. zł. Obiekt ma zostać oddany do użytku na początku października.

Komentarze

Ulica Brdowa w Jarocinie na odcinku od ul. Powstańców Wlkp. do ul. Ługi wzbogaca się o nową nawierzchnię z kostki brukowej oraz kanalizację deszczową.

Wyszukiwarka

Najnowsze inwestycje

Najnowsze inwestycje

Wiadomości wyborcze

Wiadomości wyborcze

Wydarzenia

Na skróty

paper_section_title

                                                        

videojarocin

Materiały wideo

 

   

 

 

 

Polecamy