Aktualności

W czwartek od rana, w alei dębowej w Parku Radolińskich, w pobliżu boisk treningowych spółki Jarocin Sport będzie usuwany bardzo okazały, ale chory dąb. Ze względu na stan zdrowotny drzewa usytuowanego przy alei spacerowej, po uzgodnieniu z konserwatorem zabytków, prace przeprowadzą jednostki Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Jarocinie. Więcej

Komentarze

Pomimo, że samorząd powiatu jarocińskiego nie wybuduje ścieżki rowerowej Jarocin-Żerków, gmina Jarocin nie rezygnuje ze swoich planów i przygotowała już plan B. – Wybudujemy ścieżkę Jarocin-Wilkowyja, tyle, że będzie przebiegała inną trasą, nawet bardziej atrakcyjną, bo biegnącą przez tereny leśne – informuje burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki.

Komentarze

Trwa plebiscyt Street Levels 2018. Tym razem amatorzy, zawodowcy, składy z undergroundu i wszystkie osoby nagrywające hip-hop w domach, mają szansę zagrać na głównej scenie tegorocznego Jarocin Festiwal i otrzymać nagrodę pieniężną.

Komentarze

Zapraszamy na spotkanie z bratem Albertem Chmielowskim. O zakonniku, który poświęcił się ubogim, opowie Natalia Budzyńska w rozmowie z ojcem Kordianem. Spotkanie promujące książkę "Brat Albert" odbędzie się 24 marca, w sobotę, o godz. 16.00 w sali kominkowej Pałacu Radolińskich w Jarocinie.

Komentarze

W poniedziałek od godziny 10.00 na ulicy Kasztanowej mogą wystąpić utrudnienia w ruchu samochodowym ze względu na prowadzenie pielęgnacji drzew rosnących w Parku Radolińskich tuż przy okalającym go parkanie. Pracownicy firmy Ogrobud będą m. in. z podnośnika usuwać bluszcz z koron drzew. Przez dwie-trzy godziny ruch może odbywać się wahadłowo.

Konsultacje Spoeczne
Rewitalizacja Budet Obywatelski Pomoc Prawna Obywatel.pl System Informacji Przestrzennej e-MAPA wez paragon ze soba

Wydarzenia

Na skróty

 

 ARCHIWUM

 
 

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

 

Polecamy