Aktualności

Komentarze

Dziś, w siedzibie spółki ZGO Sp. z o.o. w Jarocinie – Wielkopolskie Centrum Recyklingu odbył się briefing prasowy związany z rozbudową instalacji paneli fotowoltaicznych, znajdujących się na terenie spółki. Produkowana energia będzie zużywana na potrzeby własne, a jej nadwyżka odsprzedawana do sieci.

Komentarze

Jarociński Klub Sportowy „Jarota” Jarocin prowadzi nabory dla zawodników z rocznika 2011, 2012 i 2013 roku! Pierwsze zajęcia treningowe odbędą się w lipcu na obiektach spółki Jarocin Sport.

Komentarze

Dzięki 46 tys. zł z programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego EtnoPolska Zespół Folklorystyczny „Snutki” z Potarzycy wzbogaci się o nowe stroje charakterystyczne dla Ziemi Jarocińskiej. Dofinansowanie stanowi ponad 90 procent kosztów związanych z zakupem 37 kompletów strojów. Wkład własny do projektu w wysokości ok. 9 tys. zł zapewni gmina Jarocin.

Komentarze

Kasia Kowalska – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych artystek na polskiej scenie muzycznej, dołączyła do grona wykonawców Jarocin Festiwal 2019.

Gminny program WYMIE PIEC
Rewitalizacja Aplikacja BLISKO Pomoc Prawna Obywatel.pl System Informacji Przestrzennej e-MAPA Mapa Inwestycji w Gminie Jarocin

Wydarzenia

Na skróty

 

 ARCHIWUM

 
 

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

Polecamy