Aktualności

Już w najbliższą sobotę zawodnicy JKS Jarota Jarocin zmierzą się na własnym boisku z drużyną Bałtyku Koszalin. - Bardzo gorąco zapraszamy wszystkich na stadion. Wasze wsparcie, Wasz doping, Wasza obecność to klucz do zapewnienia utrzymania w lidze. Zawsze byliście z nami bądźcie i teraz, razem zrobimy ten krok – mówi Krzysztof Matuszak, prezes JKS-u. Więcej

Komentarze

Już w najbliższą niedzielę, 26 maja pójdziemy do urn wyborczych. Będą to czwarte wybory do Parlamentu Europejskiego odkąd Polska wstąpiła do Unii Europejskiej.

Komentarze

Aż siedem medali: jeden złoty, cztery srebrne i dwa brązowe zdobyły zawodniczki MUKS Białe Tygrysy Jarocin podczas XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach halowych. Reprezentanci Białych Tygrysów wywalczyli trzecie miejsce w klasyfikacji klubowej, ulegając jedynie klubom z Olsztyna i Poznania.

Komentarze

Już w najbliższą sobotę, 25 maja na terenie Parowozowni Jarocin odbędzie się Festyn Kolejowy. Impreza rozpocznie się o godz. 12:00.

Jarocin dla Niepodleglej
Rewitalizacja Aplikacja BLISKO Pomoc Prawna Obywatel.pl System Informacji Przestrzennej e-MAPA Mapa Inwestycji w Gminie Jarocin

Wydarzenia

Na skróty

 

 ARCHIWUM

 
 

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

Polecamy